banner461
banner195

Makam, Koltuk Değil, Hizmet Sevdalısıyız

Nevşehir’in Gülşehir ilçesinde Ak Partiden yeniden belediye başkan adayı gösterilen Belediye Başkanı Mustafa Dursun, geçtiğimiz 5 yıllık süreçte yerine getiremeyecekleri söz vermediklerine değindi.

Makam, Koltuk Değil, Hizmet Sevdalısıyız
06 Mart 2014 Perşembe 19:11

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Gülşehir ilçesinde Ak Partiden yeniden belediye başkan adayı gösterilen Belediye Başkanı Mustafa Dursun, geçtiğimiz 5 yıllık süreçte yerine getiremeyecekleri söz vermediklerine değindi.

İlçenin ekonomik, kültürel, sosyal anlamda gelişmesi için geçtiğimiz 5 yıl içerisinde yapılanların hizmet sevdalarının bir göstergesi durumunda olduğunu kaydeden Gülşehir Belediye Başkanı Mustafa Dursun, “Gülşehir’imizi her türlü Turizm nimetlerinden istifade etmesi için yurt içi ve yurt dışında tanıtımına yaparak Gülşehir ilçemizi Turizmle buluşturduk. Turizmde Gülşehir ilçemiz önemli mesafe kat etti. Gülşehir ilçemizin kültürel, Sosyal ve eğitim ile ekonomisine yön verecek Gülşehir Meslek Yüksekokulu adeta ilçemize büyük katma değer yaşattı. Atık Su Arıtma Tesisi, Arsenik Arıtma Tesislerimiz, İlçemize yakışır bir Şehir Girişlerimiz, TOKİ konutlarıyla ilçemizi büyütüyor sıcak yuvalar kurmanıza vesile oluyoruz. Siyasetin çirkin yüzü yalan dolan boş vaat ve mümkün olmayacak sözler vermedik. Verdiğimiz tüm sözleri yerine getirdik. Biz Gülşehir’imize sevdayla bağlıyız. Makam, koltuk değil hizmet sevdalısıyız. Ve bu uğurda şiar edindiğimiz Hizmet kavramını Gülşehir'imizle buluşturmanın heyecanı içinde bize güvenen destek ve teveccüh gösteren tüm Gülşehir halkımıza şimdiden teşekkür ediyorum” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.