banner461
banner195

Makbule Atlı, Yeniden Siyaset Sahnesinde

En son 2014 Mart ayında yapılan belediye başkanlığı seçiminde Nevşehir Belediye Başkanlığına da aday olan Makbule Atlı, yeniden siyaset sahnesinde.

Makbule Atlı, Yeniden Siyaset Sahnesinde
22 Aralık 2014 Pazartesi 18:21

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) En son 2014 Mart ayında yapılan belediye başkanlığı seçiminde Nevşehir Belediye Başkanlığına da aday olan Makbule Atlı, yeniden siyaset sahnesinde.

Bu kez 2015 Haziranında yapılacak olan Milletvekilliği seçimine hazırlanan ve aday adaylığını sanal alemde paylaştığı bir video ile duyuran Makbule Atlı, söz konusu videoda ayrıca katıldığı çok sayıda kurs ve eğitim programı ile ilgili de bilgiler veriyor.

Kadın Hakları, İnsan Hakları, Okuma Yazma Seferberliği gibi birçok konuda çalışmalarının bulunduğuna dikkat çeken Nevşehir Kadın Derneği Başkanı Makbule Atlı kendisinin AK Partiden Milletvekili aday adayı olarak görmenin bir ayrıcalık olduğuna işaret ediyor.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
durmak yok - 4 yıl önce @akp li
insaanların ideali olması güzel millet vekili olanlar kadar iş yapar merak etme
Avatar
başkanlardan - 4 yıl önce
makubule hanım gerek ak partiye,gerekse stk düzeyinde memleketimizde hizmetleri olan bir hanımefendidir.
Avatar
akp li - 4 yıl önce
yahu şukadını biyere muhtar yapın kurtulun
Avatar
kurtul - 4 yıl önce @akp li
aynen kardeşim
Avatar
SİYASİ YORUMCU ATAKAN - 4 yıl önce
valla makbule hanimda vekil olur mu olur, murat göktürke kendi bile inanmiyordu bakarsiniz akp nevşehirde kadin konterjanini kullanir 3.siradan vekil adayi olur. gerçekten yazmasi da okumasi da komik.