banner461
banner195

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek Nevşehir’de Çözüm Sürecini Anlatacak…!

Bakan Şimşek, 7 Mayıs 2013 Salı günü, bir dizi inceleme ve görüşmelerde bulunmak üzere Nevşehir’e gelecek.Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Nevşehir’de çözüm sürecini anlatacak.

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek Nevşehir’de Çözüm Sürecini Anlatacak…!
04 Mayıs 2013 Cumartesi 13:54

banner143
banner134

 AK Parti İl Başkanı Kazım Sunar,FİB Haber Merkezine yaptığı açıklamada, 30 yıldan beri Türkiye’nin en öncelikli sorunu haline gelen terörün ülke gündeminden tamamen çıkartılması yönünde AK Parti hükümetinin uygulamaya koyduğu ‘Çözüm Süreci’ ile ilgili çalışmaları anlatmak ve sivil toplum örgütlerinin  ve vatandaşların da değerlendirmelerine ilişkin görüş alışverişinde bulunmak üzere Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in 7 Mayıs 2013 Salı günü Nevşehir’e geleceğini söyledi.

Bakan Şimşek’in Nevşehir ziyareti kapsamında esnaf ziyaretlerinde de bulunacağını ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile de görüşmeler yapacağını söyleyen Sunar, Şimşek’in aynı akşam saat 20.00’de Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde halka açık çözüm sürecine yönelik bir de konferans vereceğini belirtti. 

MALİYE BAKANI SAYIN MEHMET ŞİMŞEK’İN NEVŞEHİR PROGRAMI


07 MAYIS 2013 SALI


11.00- ANKARA’DAN NEVŞEHİR’E HAREKET (KARAYOLU İLE)


15.00- NEVŞEHİR VALİLİĞİ ZİYARET


15.45- NEVŞEHİR BELEDİYESİ ZİYARET


16.30- AK PARTİ İL BAŞKANLIĞI ZİYARET


17.30- ESNAF ZİYARETLERİ


18.30- AKŞAM YEMEĞİ (TOPUZLU HAN RESTORANT)


20.00- ÇÖZÜM SÜRECİ KONFERANSI (KAPADOKYA KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİ )


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
KAĞAN - 5 yıl önce
gönderdi̇kleri̇ aki̇l ler beceri̇kli̇ çi̇kmadi gali̇ba.veya nevşehi̇r de nevşehi̇r li̇ye di̇şleri̇ geçmedi̇ .şi̇mdi̇de başka bi̇r aki̇lli̇ geli̇p o anlatmaya çalişacak zannimca...gali̇ba ...sanirsam...herhalde.o gelende olmaz bakarsin bi̇r başkasi geli̇r.gelecekleri̇n görecekleri̇de olacak elbette...........
Avatar
akp li başkan - 5 yıl önce
ne için geliyor gerek yokki burda partinin üst düzey yöneticileri var onlara mektup göndersinler onlarda mektubu halka okurlar :) yaptıkları başka bişey varmıki zaten