banner461
banner195

Mavi Marmara şehidimizin babası aday oldu

Yrd.Doç. Dr. Ahmet Doğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun daveti üzerine milletvekili adayı olmak için Erciyes Üniversitesi İİBF Bölümündeki akademisyenlik görevinden istifa etti.

Mavi Marmara şehidimizin babası aday oldu
11 Şubat 2015 Çarşamba 00:07

banner143
banner134
 YRD.DOÇ DR  AHMET DOĞAN İSTİFA ETTİ

Yrd.Doç. Dr. Ahmet Doğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun daveti üzerine  milletvekili adayı olmak  için Erciyes Üniversitesi İİBF Bölümündeki akademisyenlik görevinden istifa etti.

Görüşme için Ankara’ya çağrılan Yrd.Doç.Dr. Ahmet Doğan,  Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Başbakanlık binasındaki makamında yaklaşık 1 saat görüştü. Görüşme sonrasında Kayseri’ye dönen Yrd.Doç.Dr. Ahmet Doğan bugün saat 14.00 itibariyle ERÜ Rektörlüğüne istifasını verdi.

Ak Parti’den milletvekili aday adayı olan Yrd.Doç Dr. Doğan, propaganda döneminde üzerine ne düşüyorsa canı gönülden çalışıp Ak Parti’nin Kayseri’de en yüksek oyu alması için gayret edeceğini söyledi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ekrem erdemir - 3 yıl önce
mavi maramara ile ilgili mahkememe sonucu ne oldu acaba
Avatar
katkı ne - 3 yıl önce
aday kim? babası mı?rahmetliye babası aday olunca katkı mı olacak?
Avatar
kilimci - 3 yıl önce
evet katkısı olacak.. zira ahmet doğan bir akademisyen ve milletvekliğine ihtiyacı yok ama başbakan davet etti onu kıramadı. böylece filistin dünyasına ciddi katkılar verecek ve oğlunu katledenkatillerle daha üst perdeden mücadele şansı bulacak... sence bu katkı değil midir.. kendini bir de babanın yerine koysana o zaman anlarsın katki neymiş