banner461
banner195

Meclise Gerekirse Şehit Olmaya Gidiyoruz

AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir GİZLİGİDER Diriliş meydanında millet iradesine hançer vurmaya çalışanlara karşı dimdik ayakta duran Nevşehir halkına hitap etti.

Meclise Gerekirse Şehit Olmaya Gidiyoruz
19 Temmuz 2016 Salı 20:00

banner143
banner134
Nevşehir Milletvekili Ebubekir GİZLİGİDER Diriliş meydanında millet iradesine hançer vurmaya çalışanlara karşı dimdik ayakta duran Nevşehir halkına hitap etti.

Ak Partili ve her partiden katılan, kadın, erkek, genç yaşlı tüm Nevşehir halkına katılımları ve milli iradeye verdikleri destekten dolayı teşekkür eden GİZLİGİDER, Nevşehir halkının ve tüm Türkiye’nin beklediği idam konusunda Cumhurbaşkanımızın söylediği ‘’Meclis böyle bir karar alırsa imzalarım’’ sözünü hatırlatarak Meclisten idam kararının çıkması için bir milletvekili olarak elinden geleni yapacağının sözünü verdi.

GİZLİGİDER Türkiye’de geçmişte yaşanan darbeleri, idam edilen Başbakanımızı hatırlatarak, 15 Temmuz’da yaşanan alçakça kalkışmaya Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın talimatıyla meydanlara inen milletimizin dur dediğini, Cumhurbaşkanımızın ikinci bir talimatına kadar da meydanlarda olacağımızı belirtti.
Darbe teşebbüsünde bulunanların savaş dönemlerinde dahi zarar görmeyen Türkiye Büyük Millet Meclisine, Millet Camiine, Cumhurbaşkanlığı Külliyesine, ülkemizin polisine ve sivil vatandaşa bomba atacak kadar alçaldığını belirten Ebubekir GİZLİGİDER, bu yapılanların cezasız kalmayacağını belirtirken, Nevşehir’de Fetö terör örgütüne mensup olduğu tespit edilen 46 kamu görevlisinin açığa alındığını söyledi.

“Bu can bu bedende oldukça bu örgütle mücadeleye devam edeceğiz” diye konuşan GİZLİGİDER, 15 Temmuz Cuma gecesinden itibaren meydanlarda olduklarını, Salı günü itibariyle Meclis çalışmalarının başlaması nedeniyle mücadeleye Ankara’da devam edeceklerini ve darbeye kalkışanlardan korkmadıklarını belirtirken, ‘’gücü yeten varsa gelsin alsın, gerekirse bu al bayrak için canımızı feda ederiz’’ diye konuştu.

Görev yaptığı dönem için Nevşehir halkından helallik alan GİZLİGİDER, hemşerilerini Allaha emanet ederek sözlerini noktaladı ve Meclis çalışmalarına katılmak üzere Ankara’ya hareket etti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.