banner461
banner195

Mehmet Varol Gülşehir e Teşekkür Etti

MHP Nevşehir Milletvekili Mehmet Varol, seçim sonrası parti teşkilatlarına teşekkür ziyaretlerinde bulunuyor.

Mehmet Varol Gülşehir e Teşekkür Etti
12 Haziran 2015 Cuma 16:51

banner143
banner134
 Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Göksel Taşçı, İl Başkan Yardımcısı Eyüp Öz ve İl Genel Meclis Üyesi Haydar Çiftçi ile birlikte Gülşehir İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. Ziyarette İlçe başkanı Abdullah Ergene ve yönetim üyeleri il genel meclis üyesi Hilmi Ergen ve partililer katıldı.

İlk konuşmayı yapan il başkanı Taşçı, seçimlerde büyük fedakârlık göstererek çalışan parti teşkilatlarına teşekkür ziyaretleri yaptıklarını belirtti. Taşçı yaptığı açıklamada’’ Teşkilatlarımızın üstün gayretleri ve halkımızın teveccühü ile Nevşehir den milletvekili çıkarttık. Gönül isterdi ki üç milletvekili de partimizden çıksın. Fakat Türkiye gerçekleri gösteriyor ki, hükümet, Cumhurbaşkanı, başbakan devletin tüm imkânları ile seçime gitti. Biz tüm bunlara rağmen milletvekili çıkartmış olmaktan mutluluk duyuyor ve başarılı olduğumuzu düşünüyorum.

Teşkilatlarımızdan dava arkadaşlarımızdan bir istirhamımız olacak. Önümüzde belirsiz bir süreç var. Bu süreçte herkesten sabırlı olmalarını diliyorum. Genel Başkanımız hafta sonu yapacağı toplantıda yol haritamızı belirleyecek. Bizler sonuç her ne olursa olsun bunun arkasında olacağız. Muhalefet de olsak, iktidara ortak da olsak eleştirileceğiz. Sükûnet içinde bu süreci beklemeliyiz.’’ Dedi

 

Taşçı bu ziyaretleri rutin hale getirip Nevşehir’in her bölgesinde yapacaklarını belirterek kendilerine destek olan parti teşkilatına ve tüm Gülşehirlilere teşekkür etti.

Nevşehir Milletvekili Mehmet Varol ise tüm teşkilata emeklerinden dolayı teşekkür ederek başladığı konuşmasında ‘’ İyisiyle kötüsüyle zor bir seçim süreci geçirdik. Sonucunda Nevşehir bize sahip çıktı. Bundan sonrası çok önemli. Önümüzde koalisyon süreci var. Biz bu süreçte Türkiye nin en tecrübeli genel başkanı olan Sayın Devlet Bahçeli nin alacağı her türlü kararın arkasında olacağız. Bundan sonraki süreçte zaman zaman ziyaretlerimiz olacak. Tabanın görüş, fikir ve önerileri bizim için önem arz ediyor. Teşkilatlarımız da bu konuda bizlere yardımcı olarak sorunlarınızı bize yansıtacaklardır. Şimdi daha çok birlik beraberlik zamanı, asıl işimiz bundan sonra başlıyor.’’dedi.

Milletvekili Mehmet Varol ve beraberindekiler daha sonra belediye binasına geçerek, başkan Vahdi Arısoy’u ziyaret ettiler. Varol burada yaptığı konuşmada, seçim sürecinde kendisinden beklentilerinin daha üstünde gayret gösterdiğini belirttiği belediye başkanı Vahdi Arısoy’un teşekkürü en çok hak edenlerin başında olduğunu söyledi. Varol ‘’ Artık Ankara da rahatlıkla çalabilecekleri bir kapınız var. Artık Gülşehir’in bir milletvekili var.’’ Dedi.Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ‘’Daha önce görüşmelerimiz bir nokta kesiliyor ve sonuçlanmamakta idi. Bundan sonra Ankara da bir vekilimiz olduğu bilinci ile çalışmalarımızı, yatırımlarımızı daha rahat şekilde yürüteceğiz. Bu vesile ile vekilimize görevinde başarılar dilerken, vatanımıza milletimize ve Nevşehir’imize hayırlı olmasını diliyorum.’’ Dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.