banner461
banner195

Menekşe, “Emanete Sahip Çıkmak Boynumuzun Borcu ”

AK Parti Nevşehir milletvekili adayı Yücel Menekşe, Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği tarafından düzenlenen programda şehit yakınları ve gaziler ile bir araya geldi.

Menekşe, “Emanete Sahip Çıkmak Boynumuzun Borcu ”
04 Haziran 2018 Pazartesi 11:36

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir milletvekili adayı Yücel Menekşe, Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği tarafından düzenlenen programda şehit yakınları ve gaziler ile bir araya geldi. Burada şehit aileleri ve gaziler ile tek tek ilgilenen AK Parti Nevşehir milletvekili adayı Yücel Menekşe 24 Haziran tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem milletvekilliği seçimlerinin ülkemiz için ne kadar önemli olduğunu anlattı. Menekşe, “Bu toprakları bize yurt yapan kahraman şehitlerimizin emanetlerine ve hatıralarına sahip çıkmak bizim boynumuzun borcudur. Yüreği vatan aşkıyla çarpan kahraman milletimiz 24 Haziran’da Vakit Türkiye Vakti diyor” dedi.

AK Parti milletvekili adayı Yücel Menekşe’nin yanı sıra programa Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen ve AK Parti milletvekili adayı Mustafa Açıkgöz ve AK Parti Merkez ilçe başkanı Edip Avşar’da katıldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.