banner461
banner195

Menekşe : Nevşehir'in Sesi Olacağım ...!

Adalet ve Kalkınma Partisi Nevşehir Milletvekili aday adayı Yücel Menekşe, milletvekili seçilmesi halinde Nevşehir'in sesi olacağını açıkladı.

Menekşe : Nevşehir'in Sesi Olacağım ...!
07 Mart 2015 Cumartesi 21:32

banner143
banner134
 Başbakan Ahmet Davutoğlu'na ve AK Parti iktidarına güç vermek için sahada olduğunu belirterek, seçilerek milletvekili olması halinde yerel kalkınma projelerine destek olacağını vurguladı.

AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Yücel Menekşe, FİB Haber.Com'a yaptığı açıklamada şunları dile getirdi.

"Kısmet olurda meclise gidersem öncelikli işlerimden biri Nevşehir merkezli ilçelerimizin sosyo-ekonomik gelişmiş düzeyini arttırmak, orta sınıf sanayi esnafının ve KOBİ’lerimizin sorunlarını çözmek hedeflerim arasında olacaktır.

Çünkü Milli kalkınma yolu yerel kalkınmadan geçer. Yine insanlarımızın refahı kentsel ve kırsal yaşam kalitesinin artırılmasından geçer. Sürdürülebilir kalkınmanın öncelikli hedef kitlesi, büyümenin nimetlerinden yararlanamayan kesimdir. Yapacağımız çalışmalarla Nevşehirimiz ilçeleriyle birlikte sürekli gelişme potansiyeline sahip olacaktır. Bölgenin kaynakları bölge insanının refah düzeyini artıracak şekilde kullanılacaktır dedi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Yücel Menekşe, Türkiye Belediyeler Birliği Meclis üyeliği, Nevşehir Belediyesi Meclis üyeliği ve Başkan Vekilliği Görevlerinde yerel kalkınma modelleri üzerinde gerek proje odaklı gerek akademik önerilerle katkılarda bulundum.

Bu çerçevede 7/24 gece gündüz vatandaşlarımızla, Sivil Toplum Kuruluşlarıyla beraber olacağım, istişareye önem vereceğim, sorunlara beraber teşhis koyacağız.

Tecrübe ve birikimlerimizle sorunları çözmek benim işim çünkü sürekli halkımızın yanında yer aldım sorunları biliyorum.Bu haseple Milletvekilinin asli görevlerinden biri de  toplumun karşı karşıya bulunduğu sorunlara alternatif çözümler üretmektir. İnşallah bunu hep birlikte sağlayacağız" dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
2023 - 3 yıl önce
2023 favorisi
Avatar
nevşehirli - 3 yıl önce
yücel bey siz olmazsanız akp 3-0 olmaz onun için genel merkez bu işin farkındadır yolun açık olsun
Avatar
vay be - 3 yıl önce
nöbet değişimi değil mi?iki dönem ortağın şimdi sıra sende.
Avatar
Vatandaş - 3 yıl önce
olacağına eminim allahın izniyle söylediklerini de yapacaksın.
Avatar
dr.wolf - 3 yıl önce
nevşehirden gidecek olan 3 milletvekilininde yapacağı hiç bir şey yok. yaptırmazlarda zaten.el kaldıracak adam arıyorlar.bunun örneği hayli fazla mevcutlar kaç sefer kanun teklifi vermiş kaç sefer önerge vermiş, veremezler.
Avatar
hasan - 3 yıl önce
Yok öyle favori falan ak partiye getirisi olan favori
Avatar
meteresli - 3 yıl önce
sösüüüün... o iş temammmm....
Avatar
HASAN KORKMAZ - 3 yıl önce
ak kelimesi sadece partti tabelasinda yazıyor, uygulamalar ise görüldüğü gibi çok kirli , yolsuzluk ,rüşvet , ve yalan üzerine inşa edilmiş bir parti ak, pak, ve hak ' tan bahsediyor anlayabilmiş değilim siz halki bu kadar salak mi zannediyorsunuz?