banner461
banner195

Menekşe : “Siyasi ve Ekonomik İstikrar Sürmeli”

AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Yücel Menekşe , bir mesaj yayınlayarak partiye olan desteğinin her zaman süreceğini söyledi.

Menekşe : “Siyasi ve Ekonomik İstikrar Sürmeli”
09 Ekim 2015 Cuma 15:41

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Yücel Menekşe , bir mesaj yayınlayarak partiye olan desteğinin her zaman süreceğini söyledi.

1 kasım seçimleri için Ak Parti’den aday adayı olan Yücel Menekşe, değişmeyen listeyi değerlendirdi, “genel merkez böyle uygun gördü” dedi, milletvekili adaylarının yeniden seçilerek Nevşehir’e en iyi şekilde hizmet edeceklerine inandığını belirtti.

1 Kasım 2015 tarihinde yapılacak seçimde 3 kişilik milletvekili listesinde yer almayışını, “Hakkımızda hayırlı olan buymuş” şeklinde değerlendiren Menekşe, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

 “26. Dönem Milletvekili adaylarımız ülkemize, milletimize hayırlı uğurlu olsun. Rabbim Yar ve Yardımcıları olsun. Sizler aracılığı ile bizleri bu kutlu demokrasi yürüyüşünde yalnız bırakmayan başta Aileme teşekkür ediyorum. Ayrıca bu süreçte bizleri destekleyen Saygıdeğer Ak Parti üyelerine, delegeleri ve yöneticilerine teşekkürü bir borç biliyorum. Yine ilimizin güzide Sivil Toplum Kuruluşları (STK) temsilcilerine teşekkür ediyorum.

HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ

En büyük teşekkürü ise bizlere dualar ile destek olan gönüllerinde yer açan Saygıdeğer hemşerilerime etmek istiyorum. Nevşehirliler ile bağ kurmamızı sağlayan Basınımızın Güzide Temsilcilerime sonsuz teşekkür ediyorum.

26. dönem milletvekili seçimleri için çıkmış olduğum bu kutlu yolda millete hizmet için gönül vermiş dava arkadaşlarımın arasında “Fatiha” demiştim ve başlangıç yapmıştım. Adalet ve Kalkınma hareketinde bir yapı taşı olabilmek için ben de varım demiştim.

‘MAKAM DEĞİL, SORUMLULUK BİLİNCİ’

Makam değil, sorumluluk bilinciyle bu demokrasi yürüyüşünde üzerime düşen görevi yapmaya, aday adaylığı sürecinde AK Partiyi en iyi şekilde temsil etmeye çalıştım. 2002 yılından bu güne her alanda gösterilen başarıların, AK Parti’den gösterilen her aday daha da ileriye gideceğine inancım tamdır.

İstikrarın bozulmaması için Yeni Anayasa gerekmektedir. Yeni Anayasa için gösterilecek adaylarımız gece demeden gündüz demeden 7 gün 24 saat çalışacaktır. Bizler de AK Parti Genel Merkezinin tercihi doğrultusunda “Halka Hizmet, Hakka Hizmettir” anlayışıyla, AK Parti’nin ve Nevşehir İl Teşkilatının bünyesinde çalışmalarımızla destek olmaya devam edeceğiz.”


Menekşe : “Siyasi ve Ekonomik İstikrar Sürmeli”

 “Demokratikleşme İçin, İstikrarın Yeniden Gelmesi Lazım”

Türkiye’nin ihtiyacı olan tek şey, istikrarlı yönetim. 7 Haziran seçimlerinde bir yol kazası olduğunu düşünüyorum. Alanda gördüğümüz tespitler, vatandaşın bize söylediklerinden anladığımız; bu yol kazasını onlar da tespit etmişler. Dolayısı ile istikrarın devam etmesi, kalkınmanın ve demokratikleşme çalışmalarının devam etmesi için, istikrarın yeniden gelmesi lazım. Türkiye’de tek başına iktidara yakın yegane parti, Adalet ve Kalkınma Partisi’dir. Yüzde 41 oy aldık geçen seçimde. İnşallah bu seçimde bu çok daha yüksek oy oranı ile tek başına iktidarımızı devam ettireceğiz” şeklinde konuştu.


AK Parti, Türkiye'de istikrarın teminatıdır : " Kişiler Önemli Değil !!! "

1 Kasım Erken Genel Seçimlerinin Asla bir kişi yada şahsiyet değil Memleket ve ülke davası olarak görülmesi gerektiğine işaret çeken Menekşe, "1 Kasım seçimleri bütün mazlum milletlerin kaderini tayin edecek bir seçimdir." dedi.

Ekonomik ve Siyasi İstikrar için AK Parti’nin yeniden tek başına iş başına gelmesi gerektiğine dikkat çeken Menekşe, bunun için partiye olan desteğinin her zaman süreceğini söyledi.
 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.