banner461

Menekşe, 'Troya Hazineleri-Asırlık Hasret' belgesel filmi gösterimine katıldı

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Yücel Menekşe, "Troya Hazineleri Asırlık Hasret" adlı belgesel filmin özel gösterimine katıldı.

banner15
Menekşe, 'Troya Hazineleri-Asırlık Hasret' belgesel filmi gösterimine katıldı
14 Şubat 2019 Perşembe 02:42

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Yücel Menekşe, TBMM Başkanı Binali Yıldırım ve eşi Semiha Yıldırım ile TBMM Tören Salonu'nda gerçekleştirilen "Troya Hazineleri Asırlık Hasret" adlı belgesel filmin özel gösterimine katıldı.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe; "Gazi TBMM’de düzenlenen “Troya Hazineleri Asırlık Hasret” adlı belgesel gösterisine Meclis Başkanımız Sayın Binali Yıldırım, Bakanlarımız ve Milletvekillerimiz ile katılım sağlayarak tarihimizin önemine ve değerine bir kez daha şahit olduk...‬" dedi.

TBMM Başkanı Binali Yıldırım ve eşi Semiha Yıldırım'ında yer aldığı gösterime AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Yücel Menekşe ile birlikte Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, TBMM Başkanvekili Mustafa Şentop, TBMM İdare Amiri Hasan Turan, AK Parti Grup Başkanvekilleri Bülent Turan, Cahit Özkan ve Muhammet Emin Akbaşoğlu, MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay ile çok sayıda milletvekilleri ve davetliler katıldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.