banner461
banner195

Menekşe: Türkiye’ye Yönelik Oyunlar Sandıkta Hezimete Uğrayacak

AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayı Yücel Menekşe, Birlik Vakfı Nevşehir Şubesi ile Dünya Erdemli Sanayici ve İş Adamları Derneği(DERSİAD) Nevşehir Şubesi’nin birlikte düzenlediği Birlik ve Kardeşlik İftarına katıldı.

Menekşe: Türkiye’ye Yönelik Oyunlar Sandıkta Hezimete Uğrayacak
09 Haziran 2018 Cumartesi 21:55

banner143
banner134

27. Dönem  AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayı Yücel Menekşe, yaptığı konuşmada, özellikle son yıllarda Türkiye üzerine ciddi oyunların oynandığını belirterek, bu oyunları aziz Türk Milleti’nin 24 Haziran’da yapılacak seçimle bozacağını ve bu oyunları oynayanların ise hezimete uğrayacağını belirtti.

Sosyal devlet anlayışına uygun çalışmaların sergilendiği AK Parti iktidarları  döneminde, bir çok alanda reform niteliğinde uygulamaların gerçekleştirildiğini anlatan Menekşe, Türkiye’nin bu süreçte büyüme hızında ciddi gelişmeleri yaşadığını belirtti. Menekşe “ Birlik ve beraberlik içerisinde 24 Haziran tarihinde yine Nevşehir’in bir tarih yazacağına inancım sonsuz. 15 yıllık süreçte ortaya konulan çalışmalarla artık Türkiye savunma sistemlerinde milli ve yerli modeli uygulamaya koymuş, helikopterlerimizle insansız hava araçları, tankı ve silahlarıyla bu alanda lider ülke olma yolunda hızla ilerlediğini göstermiştir. Eğitimden sağlığa,  ulaştırmadan bilgi teknolojilerine kadar bir çok alanda Türkiye, ciddi gelişmeler içerisinde olduğunu gözler önüne sermiştir. İnşaallah 24 Haziran tarihinde yapılacak seçimle de dünyanın en önemli ekonomilerinden birine sahip olmamız yolunda ciddi bir karar aşamasını da birlik ve beraberlik içerisinde ve Allah’ın izniyle geçeceğimize inanıyorum. Mübarek Kadir Geceniz sonrasında Ramazan Bayramınız ve 24 Haziran bayramınızı da şimdiden tebrik ediyorum.” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.