banner461

Menekşe, Ürgüp Belediyesi'nin Düzenlediği İftar Sofrasına Katıldı

AK Parti Nevşehir milletvekili adayı Yücel Menekşe, Ürgüp Belediyesi tarafından Cumhuriyet meydanında düzenlenen iftar yemeğine katıldı.

Menekşe, Ürgüp Belediyesi'nin Düzenlediği İftar Sofrasına Katıldı
06 Haziran 2018 Çarşamba 00:42

banner143
banner134

AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar ve AK Parti Nevşehir milletvekili adayı Yücel Menekşe, Ürgüp Belediyesi tarafından Cumhuriyet meydanında düzenlenen iftar yemeğine katıldı.

Ürgüp Belediyesi tarafından Cumhuriyet meydanında düzenlenen iftar sofrasına katılan AK Parti Milletvekili adayı Yücel Menekşe iftara katılan vatandaşlarla tek tek ilgilenirken bir süre vatandaşlar ile sohbet etti.

Ürgüp Belediyesi tarafından düzenlenen iftar yemeği sonrasında açıklamada bulunan AK Parti milletvekili adayı Yücel Menekşe, “ Ürgüp Belediyemizin Ramazan etkinlik alanında AK Parti İl Başkanımız Mustafa Rauf Yanar ile birlikte vatandaşlarımızla bir araya geldik. Güçlü Meclis, Güçlü Hükümet, Güçlü Türkiye için hep birlikte yola devam dedik. Ürgüplü hemşerilerimiz 24 Haziran seçimlerinin önemini çok iyi biliyor. Bizlere geçmiş dönemlerde olduğu gibi desteğini her zaman veren Ürgüplü vatandaşlarımıza teşekkür ederim” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.