banner461
banner195

Menekşe'den STK’lara teşekkür

AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Yücel Menekşe, Sivil Toplum Kuruluşlarının seçim kampanyasında şahsına verdiği desteğe teşekkür etti.

Menekşe'den  STK’lara teşekkür
23 Mart 2015 Pazartesi 13:10

banner143
banner134
Ak Parti 25. Dönem Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Yücel Menekşe Gerek Sivil Toplum Kuruluşlarına yaptığı ziyaretlerde gerekse bugün yapılan Temayülde şahsına gösterilen ilgi destek ve nezaket nedeniyle bir teşekkür açıklamasında bulundu. 

Milletvekili Aday Adayı Menekşe “ Seçim kampanyasında ziyaret ettiğim ve bugünde temayülde oy kullanan tüm STK temsilcileri,Oda Başkanları ve yönetimlerine ilgisine teşekkürü bir borç biliyorum” dedi.

7 Haziran Genel seçimleri ülkemiz ve milletimiz için çok büyük önem arz ediyor.Bu bilinçle Davasına inandığımız AK Partimizin Aday adaylık sürecinde çok titiz bir çalışma yürütüyor.

Bu anlamda STK’ların üstlendiği görevin ve sorumluluğun farkında olarak tüm STK mensuplarının yüreğiyle ve vicdanıyla tercihte bulunacağına inanıyorum. Bu temeyül’ün Nevşehir için hayırlı sonuçlar getirmesini temenni ediyorum.” Diye konuştu.


“PARTİMİZİN BİR NEFERİYİZ”


Milletvekili aday adayı Menekşe, şöyle devam etti; “Partimizin bize vereceği her göreve hazırız. Bugün STK temsilcilerinin aday adayları için kullandıkları tercihli oylar Genel Merkeze gönderilecek. Allah hepsinden razı olsun şahsıma büyük bir ilgi var. Biz Partimizin vereceği her göreve hazırız. 7 Haziran’da partimizin bir neferi gibi çalışacağım.” dedi.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
sözcü - 3 yıl önce
hayırlı olsun yücel bey açıklaman çok güzel
menekşe-körükçü-sunar
Avatar
gülşehirli - 3 yıl önce
seni istiyoruz inşallah olur
Avatar
normal - 3 yıl önce
asıl olan kişisin. memleket iin neler yaptığını bu halk biliyor.üniversite olaylarını bile mevcut siyasiler çözemezken sen yüreğini ortaya koydun ve allah ın izniyle çözdün. 1-menekşe 2-köybaşı 3- h.güneş hayırlı olsun. 3-0
Avatar
memursenli - 3 yıl önce
Memursen in adayı mustafa Açıkgöz dür
Avatar
ne desteği - 3 yıl önce
allah için hangi stk sana destek verdi de teşekkür ediyorsun bilgisayarcılar odasımı....
Avatar
Menekşe kokusu - 3 yıl önce
Nevşehir menekşe menekşe devşirelerek yücelsin