banner461
banner195

Menekşe’nin İP İle İlişkisi Kalmadı

İşçi Partisi İl Başkanı Prof. Dr. Meliha Atalay, İşçi Partisi eski il başkanı ve il sekreteri M. Soner Menekşe’nin Parti ile hiçbir ilişkisinin kalmadığını açıkladı.

Menekşe’nin İP İle İlişkisi Kalmadı
10 Şubat 2014 Pazartesi 09:17

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) İşçi Partisi İl Başkanı Prof. Dr. Meliha Atalay, İşçi Partisi eski il başkanı ve il sekreteri M. Soner Menekşe’nin Parti ile hiçbir ilişkisinin kalmadığını açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde ilimizde düzenlenen Yerel Seçimlerde Güç Birliği Forumuna katılan ve destek verenlere teşekkür eden İşçi Partisi İl Başkanı Prof. Dr. Meliha Atalay, “İşçi Partimiz 26 Ocak 2014 Pazar günü Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde yerel seçimlerde güç birliği forumunu gerçekleştirmiştir. 320 kişinin katıldığı forumda, katılımcılar ile değerli konuşmacılar arasında ülkemizi sarsan sorunlar çok açık olarak tartışılmıştır. Hiçbir siyasi partiyi öne çıkarmayan tartışmalarda vatandaşlarımızın ülkemiz sorunlarına karşı duyarlı, ilgili olmaları ve yerel seçimlerde gerçekçi seçim yapmaları özellikle vurgulanmıştır. Bu vesile ile özellikle Kadınlarımızı ve gençlerimizi Mustafa Kemal Atatürk’ün yolunda siyaset yapan İşçi Partimize katılmaya ve birlikte çalışmaya davet ediyoruz. İşçi Partimiz Üyesi ve il sekreteri M. Soner Menekşe, 03 Şubat 2014 tarihi itibariyle İşçi Partisinden ayrılmış olup, kendisinin partimizle hiçbir ilişkisi kalmamıştır” açıklamasında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.