banner461

Meral Akşener Nevşehir'de...

Yurt gezileri kapsamında Nevşehir’e gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, esnafları ziyaret etti.

banner15
Meral Akşener Nevşehir'de...
05 Ağustos 2020 Çarşamba 14:03

banner143
banner134

İYİ PARTİ Genel Başkanı Meral Akşener bugün saat 11. 00 de Acıgöl ilçesinden başlayarak vatandaşlarla bayramlaşmak, esnaf ziyaretleri yapmak amacıyla Nevşehir'i ziyaret etti.

Yurt gezileri kapsamında sabah saatlerinde Nevşehir’e gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, esnafın dertlerini dinledi. Akşener, esnafın siftah edebilmesi için de alışveriş yaptı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Covid-19 pandemi tedbirlerine uygun şekilde Nevşehir’in Acıgöl ilçesinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

İYİ Parti Nevşehir İl Başkanı Ömer Ay'ın da eşlik ettiği ziyaretlerde esnafın sorunlarını dinleyen Akşener, "Salgın ekonomiyi vurdu. Salgın öncesi şehirleri geziyordum. Salgın döneminde ara vermiştik şimdi tekrar çıktık esnafımızı ziyaret etmeye. Amacım gıcıklık yapmak değil. Seçim de yok oy da istemek için gelmiyorum. Vergiler, kiralar ve diğer esnaf sorunlarını Meclise taşıyorum. Derdinizi iktidara iletmek." İfadelerini kullandı.

Akşener daha sonra Nevşehir'den ayrılarak Hacıbektaş ilçesine hareket etti. Akşenir'in daha sonra, 15 00 de Gülşehir, 16 00 da Avanos, 17 00 de Ürgüp ilçelerini ziyaret edildikten sonra saat 19 00 da Uçhisar kavşağında Salkım söğüt kır düğün bahçesinde yemekli toplantı yapacağı bildirildi.

Akşener, Acıgöl'de de esnafları ziyaret etti.

Kaynak Yeniçağ: Meral Akşener, Nevşehir’de esnafla buluştu...

Foto: Mustafa Ferveren


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.