banner461
banner195

Merkezin Tek Bayan Adayı Suskun

Nevşehir’de 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde adayların kamuoyuna duyurdukları projelerinin partilerin alacağı oy oranlarında ister istemez etkili olması bekleniyor. Ancak Merkezin tek bayan belediye başkan adayının bir projesinin olup olmadığı bile belli değil.

Merkezin Tek Bayan Adayı Suskun
24 Şubat 2014 Pazartesi 08:58

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde adayların kamuoyuna duyurdukları projelerinin partilerin alacağı oy oranlarında ister istemez etkili olması bekleniyor. Ancak Merkezin tek bayan belediye başkan adayının bir projesinin olup olmadığı bile belli değil.

Ak Parti, Milliyetçi Hareket Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi, Saadet Partisi, Demokrat Parti, Büyük Birlik Partisinin ardından merkezde aday gösteren bir diğer parti Bağımsız Türkiye Partisi oldu. İkbal Şişman’ı merkez belediye başkan adayı olarak gösteren Partinin adayının basın yayın kuruluşlarında ne bir kare fotoğrafı, ne de memleketi için bir tek projesi bulunup bulunmadığına dair açıklaması yok.

Muhtemelen ağırlıklı olarak ilimizdeki bayanların oylarına talibim açıklaması yapması beklenen Bağımsı Türkiye Partisi Nevşehir Merkez Belediye Başkan Adayı İkbal Şişman’ı kamuoyuna bile tanıtamayan Bağımsız Türkiye Partisinin söz konusu adayı sadece adaysız kalmamak adına mı gösterdiği de merak konusu.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mehmet ırmak - 4 yıl önce
daha zaman varken hemen eleştiri yapmak biraz yanlış olmuş.elbetteki diğer adaylar gibi kendini ispatlamaya çalışacaktır. zaman her şeyi gösterir.