banner461
banner195

“Mesleğimin Çok Büyük Avantajlarını Gördüm”

AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Av. Sema Yurtbilir Yavuz, Nevşehir’de toplumun içerisinde bir kişi olarak şu ana kadar yaptığı çalışmalarda mesleğinin önemli avantajlar sağladığına değindi.

 “Mesleğimin Çok Büyük Avantajlarını Gördüm”
09 Mart 2015 Pazartesi 16:31

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Av. Sema Yurtbilir Yavuz, Nevşehir’de toplumun içerisinde bir kişi olarak şu ana kadar yaptığı çalışmalarda mesleğinin önemli avantajlar sağladığına değindi.

Hukukçu bir kişi olması nedeniyle toplumun hemen hemen bütün kesimleri ile iç içe olabildiğini ve toplumun hükümetlerden, siyasetten beklentilerini en iyi şekilde analiz etme fırsatı bulduğunu söyleyen AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Av. Sema Yurtbilir Yavuz, özellikle toplum içerisinde dezavantajlı kesim olarak ifade edilen kadınlar, çocuklar, engelliler, yaşlılar ve yoksulların içerisinde bulundukları sıkıntılara bire bir şahit olma fırsatı elde ettiğini ifade etti.

Bu deneyimlerle birlikte toplumun sorunlarına çare bulmak için Milletvekili aday adayı olduğunu söyleyen AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Av. Sema Yurtbilir Yavuz, Sivil toplum kuruluşları çatısı altında yaptığı çalışmaların manevi getirisine daha büyük bir önem verdiğinin de altını çizdi.

banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kibir - 3 yıl önce
tabi tabi zaten toplimla iletisimi bi hukukcular kurabilir!