banner461
banner195

MHP 13 Yıl Aradan Sonra Kazandığı Vekili Kaybetti

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir’de seçimin en dikkat çeken Partisi oldu. 5 ay önce 13 yıl süren Milletvekilliği çıkarama hasretine son veren Partisi MHP, 5 ay sonra çok ciddi oranda bir oy kaybına uğrayıp Milletvekili çıkaramadı.

MHP 13 Yıl Aradan Sonra Kazandığı Vekili Kaybetti
02 Kasım 2015 Pazartesi 16:53

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir’de seçimin en dikkat çeken Partisi oldu. 5 ay önce 13 yıl süren Milletvekilliği çıkarama hasretine son veren Partisi MHP, 5 ay sonra çok ciddi oranda bir oy kaybına uğrayıp Milletvekili çıkaramadı.

17 Bin Oy Uçunca Vekillik 5 Ay Sürdü 

7 Haziran seçimlerinde 50 bine yakın oy alıp AK Partinin 3 dönemdir süren geleneğine son veren, Ebubekir Gizligider’i meclis dışı bırakan Milliyetçi Hareket Partisinde 5 aylık Vekillikten sonra bu kez meclis dışı kalan Mehmet Varol oldu.

17 bine yakın oyu gidince 32 bin oyda kalan Milliyetçi Hareket Partisinde Milletvekili olarak Mecliste yemin eden, 5 ay süresince Milletvekili olarak Nevşehir’deki protokol programlarına katılan Mehmet Varol’un yeni bir genel seçimde yeniden aday olup olmayacağı da daha şimdiden merak konusu bir hal aldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.