banner421
banner461
banner195

MHP 13 Yıl Aradan Sonra Kazandığı Vekili Kaybetti

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir’de seçimin en dikkat çeken Partisi oldu. 5 ay önce 13 yıl süren Milletvekilliği çıkarama hasretine son veren Partisi MHP, 5 ay sonra çok ciddi oranda bir oy kaybına uğrayıp Milletvekili çıkaramadı.

MHP 13 Yıl Aradan Sonra Kazandığı Vekili Kaybetti

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir’de seçimin en dikkat çeken Partisi oldu. 5 ay önce 13 yıl süren Milletvekilliği çıkarama hasretine son veren Partisi MHP, 5 ay sonra çok ciddi oranda bir oy kaybına uğrayıp Milletvekili çıkaramadı.

17 Bin Oy Uçunca Vekillik 5 Ay Sürdü 

7 Haziran seçimlerinde 50 bine yakın oy alıp AK Partinin 3 dönemdir süren geleneğine son veren, Ebubekir Gizligider’i meclis dışı bırakan Milliyetçi Hareket Partisinde 5 aylık Vekillikten sonra bu kez meclis dışı kalan Mehmet Varol oldu.

17 bine yakın oyu gidince 32 bin oyda kalan Milliyetçi Hareket Partisinde Milletvekili olarak Mecliste yemin eden, 5 ay süresince Milletvekili olarak Nevşehir’deki protokol programlarına katılan Mehmet Varol’un yeni bir genel seçimde yeniden aday olup olmayacağı da daha şimdiden merak konusu bir hal aldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.