banner461
banner195

MHP 5 İlçe’de Aday Belirleme Çalışmaları Tamamlandı

Milliyetçi Hareket Partisinde seçim çalışmaları doğrultusunda 5 ilçede aday belirleme çalışmalarının tamamlandığı bildirildi.

MHP 5 İlçe’de Aday Belirleme Çalışmaları Tamamlandı
25 Kasım 2013 Pazartesi 10:12

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisinde seçim çalışmaları doğrultusunda 5 ilçede aday belirleme çalışmalarının tamamlandığı bildirildi.

Nevşehir merkez adayının kim olacağı en çok merak edilen Milliyetçi Hareket Partisinde bu konuda henüz bir açıklamada bulunulmazken, ilçe merkez belediye başkanlıkları için partide aday belirleme çalışmalarının tamamlandığı belirtildi.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Göksel Taşçı, seçime iddialı bir hazırlık içerisinde bulunduklarına dikkat çekti. Taşçı, önümüzdeki günlerde il merkez belediye başkan adayının yanında ilçe ve belde belediye başkan adaylarının kamuoyuna basın ve yayın kuruluşlarının da katılacağı bir programla tanıtılacağını söyledi.

Taşçı, Kozaklı, Avanos, Ürgüp, Gülşehir ve Acıgöl ilçelerinde belediye başkan adaylarının belirleme çalışmalarının tamamlandığını belirtirken bu adayların kısa zaman içerisinde kamuoyuna tanıtılacağını da sözlerine ekledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
siyasetçi - 4 yıl önce
sayın başkan akparti bu kadar kendi arasında çekişirken birçok beldede akparti yanlış aday tercihi yapacaktır öyle gözüküyor. uçhisarda kadir yetgel harici kim olursa olsun iyi bir aday uçhisarı mhp ye kazandırır. bilgilerinize
Avatar
Calisli - 4 yıl önce
baskanim calis asabasina aday olarak zeynel abidin uyanik uygun olur kanatindeyim.diger arkadasimiz iyidir hostur ama genel kültür konusma tarzi pek ileri degil.zaten bunu anlamisinizdir.