banner461
banner195

MHP Aday Adayı Av. Fazlı Koç Hükümete Yüklendi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Av. Fazlı Koç, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor....

MHP Aday Adayı Av. Fazlı Koç Hükümete Yüklendi
07 Mart 2015 Cumartesi 17:10

banner143
banner134
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Av. Fazlı Koç, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçim öncesi MHP Nevşehir Milletvekili Aday Adaylığını açıklayan Av. Fazlı Koç, kamu kurum kuruluşları ve teşkilatlarıyla STK ları ziyaret ediyor... Koç, aynı zamanda köy köy belde belde tüm ilçeleride ziyaret ederek vatandaşlarla birer bir sohbet ederek onların sorunlarını dinliyor.

Koç, Adım, Adım Nevşehir'i Dolaşıyor...

Hükümetin iç ve dış güvenlik politikalarını eleştiren Av. Fazlı Koç; “Şuanda mecliste bulunan İç Güvenlik Yasası, iktidarın seçim öncesi yada seçim sonrası doğabilecek her türlü toplumsal tepkileri sindirmek ve bastırmak amacıyla gündeme getirdiği bir yasadır. Hukukçu olmamız hasebiyle zaten hükümetin gerekçe gösterdiği, bonzai ve Molotof mevcut yasalarımızda suçtur. Bunların kullanılması kanunen yasaktır. Yargıtayın uygulamaları da bu yöndedir. İktidar, bu iki gerekçeyi göstererek hedef saptırmaktadır. Bu yasayla valiler ve kaymakamlar hakim savcı konumuna getirilip, istedikleri şekilde istedikleri kişilere gözaltı kararı verebileceklerdir. Bu durumda ne AKP’nin adında geçen adaletiyle ne de yasalarımızdaki hukuk mantığı ile bağdaşmamaktadır. ”dedi.

 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Av. Fazlı Koç, yine açıklamalarında AKP’nin Güneydoğu politikalarını eleştirerek; “Hafta sonu üzülerek takip ettiğimiz AKP – PKK görüşmeleri sonucunda İmralı canisi tarafından hükümete verilen ve kabul ettirilen 10 maddelik demokratikleşme paketi adı altındaki şartları öğrenmiş bulunuyoruz. Biz ülkesini seven, vatanına, toprağına sahip çıkan kişiler olarak bu görüşmelerin yapılmasını ekranda paylaşılmasını hatta tartışılmasını bile esefle kınıyoruz. Umarız ki yeniden bu ülkede İstiklal Marşı yazılmak zorunda kalmaz. Bu yolda her türlü mücadeleye hazırız.” Dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
umut türker - 3 yıl önce
sayın fazlı koç u milletvekili görmek istiyoruz