banner461
banner195

MHP Avanos İlçe Başkanı Alpaslan Kaygısız'ı Gönül Ziyareti

MHP Nevşehir İl Başkanı İlhan Kaya, Ürgüp İlçe Başkanı Mustafa Öz ve KAPTİD Başkanı Yakup Dinler, MHP Avanos İlçe Başkanı Alpaslan Kaygısız'ı Çavuşin’de bulunan Vadi Cafe Restaurantta ki mekanında ziyaret ettiler.

MHP Avanos İlçe Başkanı Alpaslan Kaygısız'ı Gönül Ziyareti
05 Mart 2018 Pazartesi 23:13

banner143
banner134
MHP Avanos İlçe Başkanı Alpaslan Kaygısız'ı Çavuşin’de bulunan Vadi Cafe Restaurantta ki mekanında MHP Nevşehir İl Başkanı İlhan Kaya, Ürgüp İlçe Başkanı Mustafa Öz ve KAPTİD Başkanı Yakup Dinler ziyaret ettiler.

KAPTİD Başkanı Yakup Dinler ziyarete ilişkin açıklamasında; "Değerli dostum, MHP Avanos İlçe Başkanı ve Vadi Cafe - Restaurant sahibi Sayın Alpaslan Kaygısız’a, orjinali koleksiyonumda bulunan National Geographic’in Aralık 1939 sayısında Eric Matson imzalı Çavuşin fotoğrafını hediye ettim, kabul ettiği için kendisine çok teşekkür ederim. 1939 yılında biz Turizm’in T’sini bilmezken Amerikalıların buralara kadar gelip, Kapadokya’yı dönemin en önemli dergisinde bizi sayfalarca haber yapmaları, ne kadar önemli bir değere sahip olduğumuzu umarım bize tekrar hatırlatıyordur.
Kapadokya’nın en önemli değeri Turizm’dir! Kapadokya bu değere önem verenlerle daha da fazla kalkınacaktır" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP Avanos İlçe Başkanı Alpaslan Kaygısız'da bizleri mekanımızda onurlandıran değerli Başkanlarıma teşekkür ediyorum hatırları var olsun dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.