banner461
banner195

MHP Avanos İlçesinde Seçim Bürosu Açılışını Yaptı Varol ‘’ Bizimle Yürü Avanos’’‏

Milliyetçi Hareket Partisi Kozaklı, Gülşehir seçim bürolarının ardından bugün de Avanos ilçesinde seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi.

MHP Avanos İlçesinde Seçim Bürosu Açılışını Yaptı Varol ‘’ Bizimle Yürü Avanos’’‏
28 Nisan 2015 Salı 17:38

banner143
banner134
 Milliyetçi Hareket Partisi Kozaklı, Gülşehir seçim bürolarının ardından bugün de Avanos ilçesinde seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi. 


Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir İl, İlçe, Kadın Kolları ve Milletvekili Adayları Mehmet Varol, Sait Yüksel, Mustafa Uğur seçim çalışmalarına Avanos ilçesinde devam ediyor. MHP Nevşehir İl Teşkilatı Kozaklı ve Gülşehir seçim bürolarının açılışının ardından bu kez de Avanos ilçesinde seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi. Avanos ilçesinde yapılan seçim bürosunun açılışına MHP İl ve Merkez İlçe Yönetimi, Kadın Kolları Başkanı Yıldız Gürbüz, Milletvekili Adayları Mehmet Varol, Sait Yüksel, Mustafa Uğur, Avanos İlçe Başkanı Alparslan Kaygısız ve çok sayıda partili katıldı. MHP Avanos ilçesinde açılışı gerçekleştirilen seçim bürosunun açılışına partililerin yanı sıra Avanos halkının da büyük ilgi göstermesi dikkatlerden kaçmadı. 

MHP Nevşehir Milletvekili Adayı Mehmet Varol seçim bürosunun açılışında MHP iktidarının sesinin Nevşehir’den başlayacağını söyledi. Varol, ‘’ 7 Haziran seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi olarak iktidar olacağız. MHP’nin iktidar müjdesi ise inşallah vatandaşlarımızın destekleri ile Nevşehir’den yükselecek. Nevşehir’de artık halkımız milletvekillerini halkın içinde görmek istiyor. Bizler asla seçimden seçime gelen milletvekilleri olmayacağız. Bizler bugün nasıl sizlerin içindeysek yarında milletvekili olduğumuz takdirde de sizler ile birlikte olacağız. Bugün burada görüyorum ki Avanos kararını vermiş. 7 Haziran akşamında Avanos ilçemizde MHP’nin birinci parti çıkacağını bugün burada bizlerle olan vatandaşlarımız müjdeliyor. Bizler şimdi diyoruz ki Bizimle yürü Avanos. Bugün burada bizleri yalnız bırakmayan tüm Avanoslu hemşerilerimize teşekkür ediyorum’ dedi.

MHP Nevşehir Milletvekili Adayı Mehmet Varol’un konuşmasının ardından ise MHP Avanos ilçesi seçim bürosunun açılışı gerçekleştirildi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
aynen - 3 yıl önce
bugüne kadar hangi ülkücü ile yürüdün
Avatar
yürü kim tutar seni - 3 yıl önce
varol şimdiye kadar arif parmaksızla mustafa düzgünle yürüdün bundan sonrada onlarla yürü
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
İnadına AKP
Avatar
TARAF - 3 yıl önce @aynen
ülkücü olsaydin anlardin hatta senlede yürüdü o zaman.çakma akp liler.
Avatar
avanos - 3 yıl önce
Çok guzel olacak avanos güzel izlenim verdi varol dedi
Avatar
ülkücü gençlik Avanos - 3 yıl önce
çok şükür mehmet varol gibi namuslu düzgün adaylarımız var bu ülkede haziranda vekilim dersiniz şimdilik herkes konuşsun sen yürü sayın vekilim avanos arkanda