banner461
banner195

MHP Başkan Adayı Varol Ev Ziyaretlerinde

Yerel Seçimler öncesi sahaya inerek yoğun bir tempoda çalışmalarını sürdüren Nevşehir MHP Belediye Başkan adayı Mehmet Varol, Çarşı pazar esnaf derken bu akşamda M. Akif Ersoy Mahallesi'nde ev ziyaretlerini sürdürüyorlar.

MHP Başkan Adayı Varol Ev Ziyaretlerinde
11 Şubat 2014 Salı 22:24

banner143
banner134

Nevşehir de Mahallelere giderek vatandaşlarla bir araya gelen MHP’li Nevşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Varol beraberinde, İl Başkanı Göksel Taşçı,Merkez ilçe başkanı Av.Burak Kalfaoğlu ve partililerle birlikte M.Akif Ersoy mahallesinde ev ziyaretlerine katıldılar. 

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol, halktan büyük ilgi gördüklerini söyleyerek, ‘’Seçim çalışmaları kapsamında halkımızdan büyük ilgi görüyoruz. Gittiğimiz her yerde vatandaşlarımız, hizmet gelmediğinden dolayı sıkıntılarını anlatıyor. İktidar partisinin belediyelerinden halkımız sıkıntılı. Ziyaretlerimizde vatandaşlarımızın sorunlarını dinliyoruz. Bu sorunların reçetesi bizde. Allah kısmet ederse 30 Mart ta halkımızın teveccühleriyle Önümüzdeki dönemde halkımızı hizmete doyuracağız.
MHP önce belediyelerde ardından da genelde halkımızın desteğiyle iktidara yürüyor. Kimse bunu engelleyemecektir’’ dedi.


Bir çok mahalllerimizde olduğu gibi M.Akif Ersoy mahallemizde de sorunların fazla olduğuna değinen Varol, ‘’Özellikle Yeni mahalleler tam anlamıyla sorun yumağı. Vatandaş  dertli Hiçbir hizmet alamadıklarını söylüyor. Biz Belediye Başkanlığı koltuğuna oturur oturmaz, ilimizin tamamında hizmetlere başlayacağız dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
R.K - 4 yıl önce
allah yolunu açik etsin başkanim
Avatar
SEDAT AVGÖREN (NEVŞEHİR-ABUŞAĞI KASABASI) - 4 yıl önce
rabbim yar ve yardımcınız olsun inşallah
Avatar
CCC - 4 yıl önce
bu millet narkozu yemiş uyanmazlar imam bildiğini okur sizin gibi değerli kişileri bu memlweket bilmez sayin başkanim
Avatar
varol başkan - 4 yıl önce
halkın başkanı parti üstü adam gönüllerin başkanı inşallah 30 mart sonrası nevşehirin senin gibi gerçek bir başkanı olacak oylar varola
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce @CCC
millete hakaret ettiğinizin farkında değilsiniz. bu millet herkesin ne mal olduğunu çok iyi biliyor.evet yapılan hizmetler karşısında bildiğini okuyor,okuyacak ta.
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce @vatandaş
yapılan hizmetlerin nerdeyse tamamı genel hizmetler yerele dair bir hizmet gösterebilir misiniz ben gösteriym kalenin hali pazarın hali parkların hali adı üstünde yerel seçim bu partiden ziyade adaya bakılır genel seçimde oyum yine ak partiye ama ünvere oy yok yerelde
Avatar
arif özdemır - 4 yıl önce
Yuce Allah yar ve yardımcın olsun yolun acık olsun sızın gıbı degerli bıt sahsıyetın bu kutsal gorevı basaracagınızı bılıyoruz. Insallah 30 martta halkımızda gerekenı yapacak sayın baskanım.
Avatar
ÖZAY.ASLAN.TEPEKÖY - 4 yıl önce
RABBİM.YAR.VE.YARDIMCIN.OLSUN YOLUN.AÇIK.OLSUN.BAŞKANIM