banner461
banner195

MHP'den Ülkü Ocakları Başkanı Türker'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Nevşehir İl Başkanı İlhan Kaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Nevşehir Ülkü Ocakları İl Başkanlığı'na yeni atanan Ali Türker'i ziyaret etti.

MHP'den Ülkü Ocakları Başkanı Türker'e Hayırlı Olsun Ziyareti
11 Ocak 2018 Perşembe 11:04

banner143
banner134
Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir İl Başkanı İlhan Kaya ve Yönetimi ile Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Mustafa Ceviz ve Yönetimi, Nevşehir Ülkü Ocakları İl Başkanlığı'na yeni atanan Ali Türker‘i Makamında Ziyaret Ettiler.Ziyarette Nevşehir'de yapılan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. 

Gençlere eğitim ve öğretim için gerekli desteği daima vereceklerini belirten MHP Nevşehir İl Başkanı Kaya, "Ülkemiz gençlerinin en iyi şekilde milli ve manevi ortamda yetişmesinde önemli katkılar sağlayan ocağımızdaki nöbet değişimi ile göreve gelen Ali Türker kardeşimize hayırlı olsun temennisinde bulunduk. Ülkücülük bir yaşam tarzı, Ülkü Ocaklarımız da irfan yuvasıdır. Ülkü Ocakları'mız Türk gençlerinin en iyi şekilde yetişmesi için çaba sarfeden, yön ve istikamet gösteren kutsal bir yuvadır. Yeni atanan başkanımızın devraldığı bu sancağı daha yükseklere taşıyacağına inancımız tamdır" dedi. 

Nevşehir Ülkü Ocakları İl Başkanı Ali Türker'de ziyaretten duyduğu memnuniyete dile getirerek, "İl Başkanımızın, İlçe Başkanımızın ve Yönetim Kurulundaki değerli büyüklerimizin ocağımızı ziyareti bizlere onur vermiştir. Bizlerin yanında olduklarını bilmek, bize daha da güven vermiştir. Ocağımızda devraldığımız görevi layıkıyla yapmaya ve eğitim ve öğretime önem vererek ülkücü gençler yetiştirmeye var gücümüzle çalışacağız" dedi. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ahmet dede - 10 ay önce
Hayırlı uğurlu olsun inşaAllah