banner461
banner195

MHP Genel Başkan Yardımcısı Kaya Başkan Balcı/yı Ziyaret Etti

MHP Genel Başkan Yardımcısı Atila Kaya, Derinkuyu ilçesine gelerek Belediye Başkanı Ahmet Balcı’yı makamında ziyaret etti. Daha sonra da kahvehanede çiftçilerin sorunlarını dinledi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Kaya Başkan Balcı/yı Ziyaret Etti
10 Aralık 2012 Pazartesi 16:41

banner143
banner134

 Milletvekili Kaya’nın belediye ziyaretinde Başkan Balcı, yapımı yeni, biten kamyon garajı, temeli atılan Çok Amaçlı Düğün Salonu inşaatı ve ayrıca su deposu, Atık Su Arıtma Tesisi, Su borusu alımı 120 bin m2 döşenen parke taşı, araç alımları ve diğer çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu. Milletvekili Kaya’da Başkan Balcı’nın çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendisine teşekkür etti.

Daha sonra kahvehaneye geçilerek çiftçilerin Tarımsal Sulamada kullanılan elektrik borçları, trafoların sökülmesi ve patateslerin pazarlanması konularındaki sıkıntılar ve sorunlarını dinledi. Kaya çiftçilerin sıkıntılarını bildiklerinin ve konunun takipçisi olacaklarını dile getirdi.

Kahvehane toplantısında ilçe Başkanı Arif Aytekin'de bir konuşma yaptı.

 

Kaya’nın ziyaretinde Nevşehir İl Başkanı Seekan Bedirhanoğlu, Başkan Balcı, MHP İlçe Başkanı Arif Aytekin, İl Genel Meclis Üyesi Yüksel Kızıltepe, partililer ve vatandaşlar da hazır bulundu.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.