banner461
banner195

MHP Gülşehir de İstifa Depremi…!

MHP Gülşehir Belediye Başkan Aday adayı Salih Erdoğdu ve Yavuz Akkuş bugün Gülşehir MHP İlçe Başkanlığına gelerek istifa dilekçelerini teslim ettiler.

MHP Gülşehir de İstifa Depremi…!
25 Kasım 2013 Pazartesi 17:00

banner143
banner134

 MHP Gülşehir Belediye Başkan Aday adayı Salih Erdoğdu ve Yavuz Akkuş bugün Gülşehir MHP İlçe Başkanlığına gelerek istifa dilekçelerini teslim ettiler.

MHP Gülşehir Belediye Başkan Aday adayı Salih Erdoğdu ve Yavuz Akkuş  Ortak Basın Açıklaması:

Üyesi bulunduğum MHP den,Gülşehir ilçe teşkilatı ile yaşamış olduğumuz uyumsuzluk neticesi istifa etmiş ve Gülşehir Belediye Başkan Adaylık için yapmış olduğum müraccatımı geri çekmiş bulunmaktayım.

 

MHP Gülşehir ilçe teşkilatının bizleri dışlayan tavırlarına maalesef İl Başkanlığı da duyarsız kalmış,defalarca İl Başkanı ile görüşme isteğimiz nedense bir türlü kabul görmemiştir.

Bizler makam ve mevki peşinde koşan insanlar değiliz.20 Yılı geçen Siyaset hayatımızda her zaman halkın taleplerine göre davranmaya gayret ettik.

Gülşehir için yaptığımız adaylık müracaatı da halkımızdan gelen yoğun baskı ve istek neticesinde gerçekleşmişti.

Adaylık için gereken vasıflar bizlerde yeterli bulunmamış olacak ki,halkın istekleri değil birkaç kişinin talepleri doğrultusunda işlem yapılmış ,YıllarcaAKP’nin kapısını aşındıran ,bizlerden daha fazla değer ve kabul görmüştür.

En zor zamanlarında ve bizlere ihtiyaç duyulduğu için MHP ni tercih etmiş insanlar olarak bizlere ihtiyacın olmadığını hissettiğimiz anda bu partide kalmamızın Parti teşkilatı ve bizler için bir anlam ifade etmeyeceğini idrak etmiş bulunmaktayım.

Bizlere bu güne kadar desteğini hiç esirgemeyen Saygı değer Gülşehir’li hemşerilerime teşekkür eder,her zaman onların yanında olacağımın bilinmesini isterim.

MHP Gülşehir Belediye Başkan Aday adayı Salih Erdoğdu
MHP Gülşehir Belediye Başkan Aday adayı Yavuz Akkuş

banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
GÜLŞEHİRLİ BİR MHP Lİ - 4 yıl önce
beledi̇ye başkani olarak gösteri̇lseydi̇ bu adaylarimiz acaba ben deği̇l di̇ğer arkadaş olsun der i̇sti̇fasini veri̇rlermi̇ydi̇.bu y hareket i̇nşallah mhp yi̇ deği̇l kendi̇leri̇ni̇ zayiflatir.
Avatar
ÜLKÜCÜ - 4 yıl önce
di̇ğer görevleri̇ni̇zdende i̇sti̇fa edecekmi̇si̇ni̇
Avatar
yavuz akkuş - 4 yıl önce @ÜLKÜCÜ
ben konuşursam çok şey değişir susmayı tercih edeceğim bağımsız devam edeceğim
Avatar
yavuz - 4 yıl önce
benim adımda yavuz yavuz kardeş bildiğim kadarı ıle halkın talebi vahdi arısoy lehine olmuş neden kabullenmıyorda partimizden istifa gerekçelerini farklı sunuyorsun yazık.yanlış yaptınız bence sizlere yakışan istifa değil adayın arkasında durmak olurdu .zaman çabuk gelip geçiyor ama bunlar zaman içinde unutulmuyor.
Avatar
makaay - 4 yıl önce
atalarımızın bir sözü vardır geçen kanının gölgesi olmaz şeklinde ;kökeni chp olan kişilerin ne mhp ye nede bu halka hizmet anlamında verecekleri bir şey yoktur
Avatar
Bir Karacaşarlı... - 4 yıl önce
vahdi arisoy universite mezunu , yillarca yöneticilik yapmiş , deneyimli bir arkadaşimiz. mhp yönetimine teşekkür ediyorum.iyi bir tercihti.istifa eden zaten ülkücü duşmaniydi.istifasi mhp için iyi oldu.seçimi kazanacağiz.
Avatar
devris serttas - 4 yıl önce
Salih baskanim hep yaninizda olacagiz
Avatar
karacaşarlı - 4 yıl önce
salih erdogdunun mhp yi̇ sevip sevmediği̇ni̇bağliligini mhpye kac oy çiktiğinda görecegiz... hemen akpye dönecektir yönünü eminim