banner461
banner195

MHP Heyetinden Nevşehir Valisine Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşçı ve Milletvekili Adayları Vali Mehmet Ceylan’ı ziyaret ettiler.

MHP Heyetinden Nevşehir Valisine Ziyaret
16 Nisan 2015 Perşembe 13:11

banner143
banner134
 Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşçı ve Milletvekili Adayları Vali Mehmet Ceylan’ı ziyaret ettiler.
MHP Nevşehir İl Başkanlığı 7 Haziran seçimleri startını Kozaklı ilçesinde vermesinden sonra bugün Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan’ı ziyaret ettiler. MHP İl Başkanı Göksel Taşçı, MHP Milletvekili Adayları Mehmet Varol, Sait Yüksel, Mustafa Uğur, İl Genel Meclis üyeleri ve partililer Vali Mehmet Ceylan’ı ziyaret ederek seçim çalışmalarına başladıklarını yapılacak olan seçimlerin ülkemize ve şehrimize hayırlı olması temennisinde bulundular.
Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan ise ziyaretlerinden dolayı MHP heyetine teşekkür ederken seçimlerin ülkemize, ilimize hayırlara vesile olmasını temenni etti. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
SİLİFKELİ HOCA - 3 yıl önce
helal olsun gururlarimiz gezilmedik yer birakilmasin rabbim yardimciniz olsun
Avatar
filinta mustafa - 3 yıl önce
mhp nin nevşehirde 3,5 yıllık iktidarındaki nevşehir hizmetlerinin listesini bi haber yap fib haber. ama nerde sen mhp lisin.
Avatar
Filinta bi harika - 3 yıl önce
Filinta siyasi yorumların farklı bakış açısından olsada klasik yorumlar yapmıyorsun tebrikler. Ancak bu sefer 2-1 ihtimali var senin adına üzgünüm CHP geliyor sessiz sessiz . Üniversitedeyim kaydımı aldırdım Ankara'dan oylar tekinere
Avatar
filintadan teşekkür. - 3 yıl önce
kusura bakma chp li kardeşim bu ülke chp den çok çekti. aman mhp çıkarsın çıkarırısa vekil. biz mhp ye düşman değiliz. ama reis bu ülkeyi nerden nereye getirdi kör değilim ben. gerçi mhp ne yaptı bu memlekete ecevitin yannda bonus gibi gezdi dövlet bey:)
Avatar
NÜKREDİT - 3 yıl önce
fi̇li̇nta mustafa di̇zi̇yi̇ çok i̇zli̇yosun sanirim.bi̇raz kendini i̇lme ver ülke si̇yaseti̇ni̇ oku gercek yorumlar yap boş si̇yaset yapiyosun.sana tavsi̇yem az di̇zi̇ i̇zle bol araştirma yap i̇nsanlara güldürme kendi̇ni̇.
Avatar
Filintadan nükretide - 3 yıl önce
Sende izlemesn bilmezdin :) bana akıl verme soruma cevap ver 3,5 yıl MHP iktidarında ne hizmeti var bi sıralayın . Benim kim olduğumu bilmeden yorum yapman senin ne kadar kitap okuduğunu gösteriyor .