banner461
banner195

MHP iktidarı onurlu siyaseti getirecek

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Mustafa Uğur, AKP hükümetinin gerçekleştirdiği Şah Fırat operasyonuna tepki gösterdi.

MHP iktidarı onurlu siyaseti getirecek
24 Şubat 2015 Salı 17:35

banner143
banner134

 Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Mustafa Uğur, AKP hükümetinin gerçekleştirdiği Şah Fırat operasyonuna tepki gösterdi. 

Mustafa Uğur, yazılı olarak yaptığı açıklamasında "Türk Milleti'nin mukaddes bir parçası, kutsal bir emaneti, ayrılamaz, yok edilemez ve koparılamaz bir vatan toprağı üzerinde olan Süleyman Şah Türbesi ve Saygı Karakolu AKP hükümeti tarafından adeta Türk Milleti'nin tarihi değerleri yok sayılarak ve yine Türk Milleti'nin cesareti hiçe sayılarak yüz üstü bırakılmış , adete kaderine terk edilmiştir . Tarihle olan bağlantımız, ecdadımızla  olan manevi bağımızın da şah damarı kesilmiştir" dedi.

 

Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin sınırı dışındaki tek ecdad yadigârı toprağın tehdit ve şantajla zoraki terk edildiğini ifade eden Mustafa Uğur, " Ulu Önder Mustafa Kemal'in 'Vatan toprağı kutsaldır, kaderine terk edilemez' sözlerini başta hükümet yetkilileri olmak üzere tüm AKP'lilere hatırlatırım. 'Bir kimse kendini, dinini, namusunu ve malını korurken öldürülürse şehittir' Hadis-i Şerifini hatırlatırım. AKP hükümetinin geriye çekilmesi, tehdit ve şantaja  boyun eğmesi ,  ne Türk töresine ne de İslam ahlakına yakışmamaktadır" dedi.

7 Haziran seçimlerinden sonra Allah'ın izni ve milletin kararı ile Milliyetçi Hareket Partisi'nin iktidara geleceğini belirten Mustafa Uğur, son yıllarda ülkemizde ve çevremizde gelişen, ülkemizin dirliği ve birliğini bozan her türlü kişi, grup, örgüt ve liderlere gereken cevabın verilerek iç ve dış politikada milletimize yakışan bir tavır sergileneceğini belirtti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
dede - 3 yıl önce
Sen şah fırat operasyonunu anlayassın kardeş taraflı bakıyorsun
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
sizin zamanınızdaki yolsuzlukları anlat bana masal anlatmaaaa !!!!!
Avatar
MHPye UĞUR GELDİ - 3 yıl önce
Mhp senin gibi insanlarla daha çok güzelleşecek sayın vekilim
Avatar
nev şehirli - 3 yıl önce
mustafa beyi tebrik ediyorum yerinde bir tepki , vatan toprağı terkedilemez... mobil egemenli diye bir şey olamaz... yarın bir gün ülkemize güçlü bir saldırı olursa onuda taşıyacakmıyız.....
Avatar
eğitimci - 3 yıl önce
bu basın ve medya 1.dünya savaşında olsaydı halkın en az %50 si 1.dünya savaşını osmanlının kazandığını sanırdı. balkanlardan şanlı bir çekiliş, ortadoğudan şanlı bir çekiliş...