banner461
banner195

MHP İl Başkanı Bedirhanoğlu Gündeme İlişkin Açıklamaları

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Av. Serkan Bedirhanoğlu,Ülke gündemi ve son dönemlerde yaşanan terör olayları ile Afyonkasahisar’daki patlamaya ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

MHP İl Başkanı Bedirhanoğlu Gündeme İlişkin Açıklamaları
12 Eylül 2012 Çarşamba 12:59

banner143
banner134

 Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Av. Serkan Bedirhanoğlu,Ülke gündemi ve son dönemlerde yaşanan terör olayları ile Afyonkasahisar’daki patlamaya ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

 

Gerek terör saldırılarının, gerekse yaşanan patlamanın birkaç sözle geçiştirilmeye çalışılmasının milletin gözünden kaçmadığını söyleyen Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Av. Serkan Bedirhanoğlu, “Şehitsiz, ağıtsız ve sıkıntısız bir güne neredeyse hasret kaldığımız bu günlerde yaşanan hain terör saldırıları neticesi vatan evlatlarının bir bir şehit olmasının yanı sıra sivil ve masum vatandaşlarımızın da bölücü nitelikli terörün kalleş ve hain saldırılarına hedef olması millet olarak bizleri derinden üzmüştür.  Ellerine şehit kanı bulaşan canilerle kucaklaşmaktan, bunlara sevgi ve hayranlık göstermekten zerre utanmayan terör destekçilerinin en az dağdaki yoldaşları kadar işlenen suçlara iştirak ettikleri açıktır. Türkiye Büyük Millet Meclisi çatısı altında millet vekâletini ifa etmek yerine bölünmenin ve parçalanmanın olmasını söz, niyet ve eylemleriyle sağlamaya çalışan hainler milletimizin haklı öfke ve nefretini üzerlerine çekmektedir. Birlik ve beraberliğimizden rahatsızlık duyan hainlere, alçaklara ve hadsizlere Büyük Türk Milleti tarihin her döneminde dersini vermiş ve bu mücadelesinden asla ödün vermemiştir. Vermeyecektir. Yoğun acılar içerisinde yaşadığımız bu günlerde Afyonkarahisar’da yerleşik Kara Kuvvetleri Lojistik Komutanlığı’na bağlı Mühimmat Depo Komutanlığı’nda meydana gelen patlamada 25 vatan evladının şehit olması Acımızı, hüznümüzü tarifsiz; öfke ve nefretimizi tanımsızdır bırakmıştır. Ayrıca Afyonkarahisar’da meydana gelen patlamada şehit olan 25 askerden biri olan, kısa dönem er olarak görev yapan hemşehrimiz Emre Yıldırım’ın şehit olduğu haberi Tüm Nevşehir halkımızın acısına acı katmıştır. Ortaya çıkan bu kara tabloyu kabullenmek, geçiştirmek veya görev zayiatı diyerek gerekçelendirmek mümkün değildir. Bu itibarla Afyonkarahisar’daki mühimmat deposundaki patlamanın tüm yönleriyle araştırılarak sorumluların tespiti yapılmalıdır. Ayrıca patlamadaki tüm ayrıntılar titizlikle araştırılmalı; sabotaj, terör saldırısı gibi ihtimaller örtbas edilmemelidir. Adli ve idari süreçler tamamlanarak patlamanın üzerindeki şüphe ve soru işaretleri milletimizi aydınlatacak şekilde bir an önce giderilmelidir. Yaşanan tüm bu acı olaylar neticesi şehit olan askerlerimize Allahtan rahmet, yakınlarına ve sevdiklerine başsağlığı dilerim” ifadelerinde bulundu.
Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.