banner461

MHP İl Başkanı Kaya'dan FİB Haber'e 10 Ocak ziyareti

Nevşehir Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı İlhan Kaya, 10 Ocak Çalışan Gazetecileri günü dolayısıyla gazetemiz FİB Haber’i ziyaret etti.

banner503
MHP İl Başkanı Kaya'dan  FİB Haber'e 10 Ocak ziyareti
15 Ocak 2020 Çarşamba 11:57

banner143
banner134

Nevşehir Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı İlhan Kaya, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında gazetemiz www.fibhaber.com'a ziyarette bulunarak tebrik etti.

10 Ocak'ta MHP İl Başkanları toplantısı için Ankara'da bulunan MHP Nevşehir İl Başkanı İlhan Kaya, www.fibhaber.com gazetemizi ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’müzü kutladı.

'İyi ki varsınız FİB Haber!'

FİB Haber Merkezi Genel Yayın Yönetmeni Fikret Çapacı ve Genel Koordünatör İbrahim Uysal ile bir süre sohbet eden MHP Nevşehir İl Başkanı İlhan Kaya, ziyaretle ilgili olarak yaptığı açıklamada, “iyi ki varsınız” diyerek; “10 Ocak Çalışanlar Günü nedeniyle sizlere ziyaretimizi gerçekleştirmek istedik. Sizlerin bu özel gününü kutlamak ve ‘iyi ki varsınız’ demek için sizleri ziyaret ettik. Sizler gerçekten bu Nevşehir'in emeği fazla olanlardansınız. Nevşehir'i tanıtmak Nevşehir'in sorunlarını dinlemek Nevşehir'i başka illere başka ülkelere anlatabilen sizlersiniz. Biz de üzerimize ne düşüyorsa her zaman sizlerin yanınızdayız her zaman. Bizler de sizlinle birlikte bir aile gibiyiz. İyi ki varsınız diyorum” ifadelerini kullandı.

Bizler de Nevşehir'in en çok takip edilen haber mecrası ve Nevşehirlinin haklı gururu www.fibhaber.com olarak gerçekleştirdikleri bu ziyaretten dolayı kendilerine teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.


 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.