banner461
banner195

MHP İl Başkanı Taşçı'dan Nevşehir Halkına Miting Teşekkürü

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşçı, MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin katılımıyla gerçekleştirilen Nevşehir mitingini değerlendirdi.

MHP İl Başkanı Taşçı'dan Nevşehir Halkına Miting Teşekkürü
12 Mayıs 2015 Salı 23:41

banner143
MHP Bahçeli Nevşehir Mitingi
İlgili Galeriye Git
banner134
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli bugün Türk Telekom önünde partisinin İl Başkanlığı tarafından düzenlenen mitingde Nevşehirlilere seslendi.

MHP Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşçı ise, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin mitinginden alanı dolduran tüm Nevşehir halkına teşekkür ederim dedi.

"Miting’den Genel Başkanımız Ve Bizler Memnun Kaldık"


Taşçı, ‘’ Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli bugün Türk Telekom binası önünde düzenlenen mitingde Nevşehirli hemşerilerimiz ile buluştu. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin mitingine Nevşehir’de vatandaşlarımız büyük bir ilgi göstermesi bizleri son derece mutlu etmiştir. Genel Başkanımızın mitingini 10 Binin üzerinde Nevşehirli takip etmiştir dedi.


Taşçı : Tüm Nevşehir Halkına Teşekkür Ederiz

Nevşehir Türk Telekom önü Miting alanında ki coşku ve heyecandan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin çok memnun kaldığını kendilerine belirttiğini belirten Taşçı; “Mitingdeki heyecan ve atmosfer bizi mutlu etti. Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’de memnuniyetini bize bildirerek teşekkür etti. KatılımlarıBizleri bugün miting alanında yalnız bırakmayan tüm Nevşehir halkına ve miting hazırlıklarına emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.  
Bugün Genel Başkanımız tarafından düzenlenen mitingde bir kez daha gördük ki Nevşehir Bizimle yürüyor. Teşekkürler Nevşehir’’ şeklinde konuştu.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ğüle sevdalı - 3 yıl önce
derınkuyudan beledıyeye çıkan mhp oyu kadar devlete çıkmayacak
Avatar
Aslan - 3 yıl önce
sayın başkan matematik dersinize beden hocasımı girdi sizin. Sırf kalabalığınıza bakmak için geldim. Dipa alışveriş marketin önüne kurulan bir platform kalabalık ise Konyalı Ömer usta restauranta kadar. Arkası tek tük dolu. Kalan arkada ise yaklaşık 300 polis. Kısacası meydanı doldur boşaltıda hesaba katarsak maksimum 3000 ile 4000 arası kalabalık mevcut. CHP mitingi bile daha kalabalık ve coşkulu idi. Bence bu dakikadan sonra MHP Nevşehir'de 1 milletvekili hesabını bir kenara koyarak 2. olma iddasına sahip çıksın. MHP tarihinin en büyük hezimetine Nevşehir'de hazır olsun.
Avatar
hakan yılmaz - 3 yıl önce
nevşehirde şaşırdı kiminle yürüyeceğine..mhp dende ümit yok. yarın başbakan gelir silip msüpürür ortalığı..
Avatar
çatlı - 3 yıl önce
daima mhp ile yürüyeceğiz
Avatar
ramazan - 3 yıl önce
çok engeller çıkarsada önümüze
miting denk gelsede mesaimize
yukarıdaki kalabalığa iyi bakın
postanenin önü dar geldi bize
Avatar
turan davalı - 3 yıl önce
maşallah meydan tıklım tıklımdı. helal olsun
Avatar
MUALLİM 33 - 3 yıl önce
var ol nevşehir inşallah akp devrilecek zulum bitecek
Avatar
ramazan - 3 yıl önce
şiirim rütükemi takıldı