banner461
banner195

MHP İl Başkanı Taşçı'dan Yazıcıoğlu mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşçı, Muhsin Yazıcıoğlu'nun 5.Ölüm Yıldönümü Nedeniyle FİB Haber merkezimize bir Mesaj Yayınladı.

MHP İl Başkanı Taşçı'dan Yazıcıoğlu mesajı
25 Mart 2014 Salı 13:52

banner143
banner134

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşçı,  Muhsin Yazıcıoğlu'nun 5.Ölüm Yıldönümü Nedeniyle önce BBP Nevşehir İl Başkanlığını ziyaret ettik. Yine Aldığımız karar gereği bugün Nevşehir de seçim araçlarımız çalışmalarını ses sistemlerinde anons yapmadan sessiz bir şekilde sürdüreceklerdir dedi.

MHP Nevşehir İl Başkanı Taşçı yaptığı yazılı açıklamada, hayatının son anına kadar yüreği ülkesi ve milleti için çarpan; inançlı ve ilkeli siyasi mücadelesini sabırla ve kararlılıkla sürdüren merhum Yazıcıoğlu'nun vefatıyla Türk milleti çok değerli bir evladını, siyasetimiz ise büyük bir Türk milliyetçisini kaybettiğini anlatarak şunları söyledi:

 Muhsin Yazıcıoğlu'nu Şehadetinin 5. yılında Özlemle Anıyoruz..

inna lillahi ve inna ileyhi raciun

Ben Türk'üm Türk Esir Olmaz, Ben Türk'üm Türk Devletsiz Olmaz,

Ben Türk'üm Türk Bayraksız Olmaz, Ben Türk'üm Türk Ezansız Olmaz,

Ben Türk'üm Türk Hürriyetsiz olmaz DİYORUZ

Günümüz siyasetinde fırıldaklığın dizboyu olduğu, dün denilenin bugünü tutmadığı, iktidar olmak için herşeyin mübah olduğu ülkemiz siyasetinde, doğruluğunun karşılığında haince bir suikaste kurban gidip icra makamlarında bulunan tek kişinin dahi soruşturma yemediği elim helikopter kazasının üzerinden 5 sene geçmiş bulunmaktadır, Aradan geçen 5 yıl içerisinde hala bu kazayı aydınlığa kavuşturulamayışı oldukça düşündürücü ve üzüntü vericidir. 

"Milletimizin beka sorunu yaşadığı dönemlerde aldığı yüksek sorumluluk ve inisiyatif; ülkü ve kader birliği yaptığı dava arkadaşıyla beraber verdiği eşsiz mücadele ile meşakkat, çile ve şerefle dolu aziz hatıraları gönüllerimizde ilelebet yaşayacaktır. Gerek
Milliyetçi Hareket Partimiz adına gerekse şahsım adına, kazanın akabinde olumlu bir haberi son ana kadar ümitle bekleyen büyük Türk milletinin ve Büyük Birlik Partisi camiasının ve ailelerinin acılarını ve üzüntülerini yürekten paylaşıyorum.

Kazada hayatlarını kaybeden dava arkadaşımız Muhsin Yazıcıoğlu'na, BBP Sivas İl Başkanı Erhan Üstündağ'a, İl Başkan Yardımcısı Yüksel Yancı'ya, Belediye Meclis Üyesi Adayı Murat Çetinkaya'ya, İHA muhabiri İsmail Güneş'e ve pilot Kaya İstektepe'ye Cenab-ı Allah'tan rahmet diliyorum. Büyük bir sevdalısını ve gönül adamını Hakka uğurlayan aziz Türk milletine, Büyük Birlik Partisi mensuplarına ve kederli ailelerine sabır, metanet ve başsağlığı diliyorum."

Ülkenin icra makamında olup gram muktedir olamayan iktidarın bu zaafiyetinin bir gün hesabını vereceğini dileyerek saygılar sunarım..

MHP Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşçı


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
flawless - 4 yıl önce @MUHSİN BAŞKAN PEYGAMBERİN İNKARINA KARŞIYDI
sen ne sacmalıon lan braz saygın olsun mhp ye de çatlıya da muhsine de terbıyesız adam onlar bu ulkenın onurudur unutma kafana sok bunu
Avatar
ONUR - 4 yıl önce @flawless
evet onlar bu ülkenin onurudur, peygamberi kamyona bindirenlerin hz isanın babası hz muhammed diyecek kadar hainleşenlere karşı da uyanık olmak gerekmez mi? çatlinin yazicioğlunu ülkücüleri onurlu yapan eygambere saldırıya anadolunun hristiyanlaştırılmasına karşı çıkmaktır. pensilvanyada cizvit tarikatının villasında oturanların kamyonuna binmek değildir.
Avatar
MUHSİN BAŞKAN PEYGAMBERİN İNKARINA KARŞIYDI - 4 yıl önce
esat coşan abdullah çatlı muhsin başkan neden barnaba inciliyle ilgileniyordu? neyi arıyorlardı? cizvit tarıkatı türkleri nasıl hristiyanlaştıracaktı? hangi cemaat 2 yıldır hz muhammdede iman edilemeyebileceğiyle ilgili nevşehirde r haylamazın efendimiz kitabını 15 bin nevşehirliye okuttu? bu cemaat neden mhpye çalışıyor?