banner461
banner195

MHP kadın kollarına jet atama

Milliyetçi Hareket Partisi’nde mevcut Kadın Kolları Başkanı Sevgi Ay’ın MHP Genel Merkezince görevden alınmasın ardından MHP Kadın Kolları Başkanlığına Yıldız Gürbüz’ün atandığı açıklandı...

MHP kadın kollarına jet atama
29 Kasım 2014 Cumartesi 17:45

banner143
banner134
Nevşehir MHP İl Başkanlığından yapılan açıklamada, İl Başkanı Göksel Taşcı şu ifadelere yer verdi; “Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları Başkanımız Sayın Sevgi Ay’ın görevi ne son verilmiştir.


Sayın Sevgi Ay, göreve geldiği günden bu güne kadar gayretli çalışmalar içerisinde bulunmuş ve görevini de layıkı ile yerine getirmiştir. Kendisine teşekkür ediyoruz. Milliyetçi Hareket Partisinin iradesi ile göreve gelen Sevgi Ay, yine aynı iradenin kararı ile görevden alınmıştır.


Kadın Kolları Başkanımızın görevden alınması ile ilgili çeşitli spekülasyonlar da yapılarak Rahmetli Abdullah Çatlı’nın ölüm yıldönümü törenlerine katılması sebep ve hedef gösterilmek istenmektedir.


Konunun Ne Abdullah Çatlı ne de ailesi ile alakası yoktur. Cennet Mekan Abdullah Çatlı’nın Ruhunu rahmet ve şükranla anıyoruz, ruhu şâd olsun. Bu Bayrak yarışında Kadın Kolları Başkanlığı Görevi ne Sayın Yıldız Gürbüz atanmıştır. Yeni Kadın Kolları Başkanımıza Hayırlı olsun dileklerimizle birlikte başarılı bir vazife temenni ediyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirli - 4 yıl önce
mhp teşkilatına hayırlı ugurlu olsun yıldız hanım çok muhteem bir hanfendi başarılar diliyoruz.
Avatar
fecisi - 4 yıl önce
kongre-seçim kampanyasindan çika çika ai̇le boyu delegeli̇kler çikti...yaninda damatlar hedi̇ye..güle güle kullan nevşehir hepsi̇ seçme ülkücü
Avatar
Ülkü Aslan - 4 yıl önce
kesinlikle koltuğu hakeden mhp emekçilerinden biridir yıldız abla. kendisini tanıyan ve bilen bilir. sevgi ablamda hak ediyordu ancak sanırım sedat peker'in konuşma yaptığı salonda bulunması partinin hoşuna gitmedi. her ikisi içinde hayırlısı olsun. i̇kiside çok muhterem hanımefendiler.