banner461
banner195

MHP Kendisini Muhalefet Gibi Görüyor

Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı ve Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Erol Mutlu, geçtiğimiz günlerde Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı ve Belediye Meclis üyelerinin düzenlediği basın toplantısına atıfta bulundu.

 MHP Kendisini Muhalefet Gibi Görüyor
09 Eylül 2014 Salı 17:43

banner143
banner134

 MHP Kendisini Muhalefet Gibi Görüyor

NEVŞEHİR(MHA) Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı ve Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Erol Mutlu, geçtiğimiz günlerde Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı ve Belediye Meclis üyelerinin düzenlediği basın toplantısına atıfta bulundu.

Milliyetçi Hareket Partililerin kendilerini sırf muhalefet olarak gördüklerini söyleyen Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, “Bizler orada Nevşehir’e hizmet için bulunuyoruz. Ancak Milliyetçi Hareket Partili Belediye Meclis üyeleri kendilerini sırf muhalefet etmek için orada bulunduklarını zannediyorlar. Bizler Nevşehir Belediye Başkanımıza ve Belediye Yönetimine güveniyoruz. Kendilerini sırf muhalefet olarak görmeyi bırakıp memlekete hizmet olarak o görevi yapmalılar. Nevşehir Belediyesi İsrail’e toprak mı satmış. Hep beraber karşı çıkalım. Nevşehir Belediyesi bu memleketin evlatlarından başka birilerini mi belediye almış hep beraber karşı çıkalım. Ama sırf muhalefet etmek için bir takım açıklamalar yapılmamalı” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
molla - 4 yıl önce
mhp zaten muhalefet partisi,birisi bu adama hatırlatsın ya:))))))))))
Avatar
R.K - 4 yıl önce
senden dernek başkani olursa bizdende muhalefet olur civata
Avatar
Furkan Güneş - 4 yıl önce
Hangi hizmetten bahsediyorsunuz? İktidar yalakalığından başka ne yaptınız bu güne kadar?
Avatar
her şeye kıllanan adam - 4 yıl önce
dernek başkanıymış sen git derneğini yönet
Avatar
helal - 4 yıl önce
helal olsun başkan.
Avatar
siyasi yorumcu atakan - 4 yıl önce
sen erol bey'i kalk oda başkanı yap sonra akp den belediye meclisine al sonra yok mhp yok chp desin ayıp kardeşim sivil toplumu siyasi toplum yaptınız. sivil toplum her kesimden insanları aktive eder ama bizde nerde... hasan beye belediye başkanı, takla atacan diye daha neler görecez allah bilir : )