banner461
banner195

MHP Kızılcahamam’da Karar Aldı: “Ülkücü İktidar!”

12-14 Şubat tarihleri arası Ankara Kızılcahamam’da toplanan MHP İl Başkanları, 2014’de yerel seçimlerde tüm belediyelerin MHP’li olacağına söz vererek, partili-partisiz herkesi 3 hilal bayrağı altına davet ettiler.

MHP Kızılcahamam’da Karar Aldı: “Ülkücü İktidar!”
15 Şubat 2013 Cuma 20:14

banner143
banner134

 Türkiye’de siyaset Şubat ayında ısınmaya devam ediyor. MHP Lideri Dr. Devlet Bahçeli önderliğinde toplanan İl Başkanları 2013’de genel parti stratejilerini masaya yatırılarak 2014 seçimlerinde izleyecekleri yol haritasını çıkardılar.

Toplantıya 12 Şubat günü Kızılcahamam’a gelen MHP Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşçı, burada bulunan diğer il başkanları ile deneyim paylaşımında bulundular.

Basına kapalı gerçekleşen toplantıda MHP Lideri Dr. Devlet Bahçeli il başkanlarının seçim bölgelerindeki siyasal durum analizi yapılırken, 2013-2014 yıllarında dikkat edilmesi gereken temel yönelimler konusunda uyardı.

MHP Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşçı FİB Haber Merkezine yaptığı kısa açıklamada; “Burada sayın Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli Önderliğinde toplanarak, kararlı ve dik duruşumuzu bir kez daha sergiledik. Şubat ayında yaptığımız bu toplantı partimizi, iktidara taşıyacak somutlaşmış kararlar bütününün adıdır. Partimizin 2011 seçimlerinden sonra kazandığı ivme, artık parti binalarımıza sığmamakta, mücadelemiz bir aşama daha gelişerek, milletimizin bağrında yapılmaya başlamıştır. 44 yıl önce başlayan bu kutsal yürüyüş, bugün sonlandırdığımız toplantı ile yeni bir boyut kazanmıştır. Teşkilatlarımızın hepsi bir biri ile dayanışma içinde, çözüm üreterek partili-partisiz her milliyetçi fikre sahip insana kucak açarak yoluna devam etmektedir.” Dedi.

Taşçı Yerel Seçimlerde kazanılacak başarı Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimler için bir hazırlık olacaktır Dedi.

Toplantının ilk günü Ülkücü Şehitler Anıtına MHP Lideri Dr. Devlet Bahçeli ile ziyaret eden MHP Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşçı, ziyaretle ilgili kısa bir değerlendirme yaparak; “Bu dava da beş bini aşkın şehidin kanı henüz kurumamışken, kimse bizlerden hassasiyetlerimizden vaz geçmememizi beklemesin. Partimizin herkese kucak açtığı aşikardır. Bu kadar şehidi olan kutsal bir davada insanların tercihsiz kalmama lüksü yoktur. Bizler milletimizin yegane tercihi olma noktasında yoğun çaba sarf ediyoruz” dedi.

Toplantının kapanışında MHP Lideri Dr. Devlet Bahçeli ile Başkanlık Divanı üyeleri il başkanları ile görüşerek, bölgelerinde ki çalışmalar konusunda başarılar diledi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
:) - 5 yıl önce
biri cimciklesin bahçeliyi rüya görüyor galiba.
Avatar
kağan - 5 yıl önce @:)
biri cimcikliyecek seni rüyanda bekle