banner461
banner195

MHP Merkez İlçe Yönetimi belli oldu

Nevşehir MHP’de yeni merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri belli oldu.

MHP Merkez İlçe Yönetimi belli oldu
30 Aralık 2014 Salı 23:56

banner143
banner134
Nevşehir MHP’de yeni merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri belli oldu. Konuya ilişkin olarak MHP Merkez İlçe Başkanlığı görevine yeniden seçilen Av.Burak Kalfaoğlu şu açıklamalarda bulundu...

27.12.2014 tarihinde yapmış olduğumuz Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Merkez İlçe Olağan Kurultayı tam bir demokrasi şöleni ile yapılmış olup, merkez ilçemizin delegeleri tarafından bu kutlu vazife tarafımıza tekrar tevdi edilmiştir. Omzumuza yüklenen sorumluluk daha da artmış bizden beklenen umut yükselmiştir.
Bundan bir dönem önce tek başımıza çıkarak davamızın ve partimizin bayrağını yere düşürmediğimiz gibi ikinci dönemimizde de bu sancağı en yükseklere çıkarmak için bütün gayretimizi sarf edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.
Kurultayımıza yüksek teveccüh göstererek katılan, gönüllerimizi fetheden Nevşehir’in Türk Milliyetçilerine, Genel Merkezimizden teşrif ederek bizleri şereflendiren yöneticilerimize, Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir İl Başkanı Sn. Göksel Taşçı Beyin şahsında tüm parti teşkilatımıza, ülkücü duruşundan dolayı kendisi ile rekabet etmekten şeref duyduğum Âdem Murat Yağcı Bey’e, öğrencilik hayatımızı beraber geçirerek davamız uğrunda birlikte emek harcadığımız, dün olduğu gibi bugün de bizleri yalnız bırakmayan, ahde vefasından taviz vermeyen Aksaray Merkez İlçe Başkanı Sn. Av. Ferit Köse ve Mamak İlçe Başkanı Sn. Av. Sezer Gencer Satılmış Bey’e, çalışmalarımızda gecesini gündüzüne katarak emeklerini esirgemeyen yönetim kurulu üyelerime, arkadaşlarıma ve ağabeylerime teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum.
Kurultayımızın öncesinde ve sonrasında sergilenen birliktelik, şehrimizde Türk Milliyetçilerinin Hakk davası yolunda tek yürek ve tek yumruk olduğunun teminatı olmuştur. Şimdi bu yumruğun ülkemizi ve tüm manevi değerlerimizi kemiren AKP zihniyetinin tepesine inme vaktidir. Merkez İlçemizde ikamet etmekte olan parti üyelerimize ve Türk Milliyetçilerine en az bizim kadar büyük sorumluluklar düşmektedir. Bu sorumluluk bilinciyle her ülkücü her Türk Milliyetçisi çalışmalarına bugünden itibaren başlayacak ve önümüzdeki takvim içinde yapılacak Milletvekili Genel Seçimleri’nde zafer Üç Hilal’in olacaktır.
Tüm dava arkadaşlarımızı, gönüldaşlarımızı ve Nevşehirli hemşerilerimizi saygı ile selamlar Olağan Genel Kurulumuzun hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Hakk’tan niyaz ederim.
MHP Nevşehir Merkez İlçe Başkanı
Av. Burak Kalfaoğlu
YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ.
1- Burak Kalfaoğlu
2-Savaş Ceylan
3-Ramazan Şahin
4-Derviş Ertaş
5-Güray Yılmaz Öztürk
6-Nuh Özlü
7-Harun Sezgin
8-Ferhat Avcı
9-Ferhat Başar 
10-Mehmet Ali Savaş Ezilmez 
11-Serdar Genç 
12-Oğuzhan Puhurcuoğlu 
13-Ali Türker 
14-Muharrem Girgin
15-Savaş Başkay 
16-Cumali Çetinkaya 
17-Mustafa Türkoğlu 
18-Muammer Gündoğdu
19-Doğan Keskin

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
adnan taşpınar - 3 yıl önce
hayırlı uğurlu olsun
Avatar
hakan - 3 yıl önce
yönetımınızı basrınızı tebrık ederım ocaklı ve genç arkadaslar ıcınde sıze mınnettarız ama cok cılısıp bızlerı basarıya goturun lutfen.
Avatar
vatan - 3 yıl önce @ülkücü
hepsi hayat okulunda okumuş aklı başında çoğu diplomalı cahilden daha bilgili insanlar üzülmeyin. allah hepsinden ayrı ayrı sonsuz razı olsun yolları açık olsun rabbim güç kuvvet versin.
Avatar
eskidost - 3 yıl önce
Yolunuz acik olsun dâ ankarada lerle olmaz bu iş.
Avatar
çatlı - 3 yıl önce
güçlü ve dinamik ekiple daha da başarılı olacağınız inancı ile hayırlı olsun
Avatar
ülkücü - 3 yıl önce
yönetimde okumuş elle tutulur kimse yok her zamanki gibi... yazık bu beni çok üzüyor...
Avatar
murat yildirim - 3 yıl önce
guzel hosta bu insanlari kimse tanimiyorki nevsehirde biraz koklu ailelerden bir kac kisi olursa biraz daha basarili olunur bu benim gorusum
Avatar
murat yildirim - 3 yıl önce
guzel hosta bu insanlari kimse tanimiyorki nevsehirde biraz koklu ailelerden bir kac kisi olursa biraz daha basarili olunur bu benim gorusum