banner461
banner195

MHP Milletvekili Varol Derinkuyu Ve Köylerini Gezdi

MHP Nevşehir Milletvekili Mehmet Varol 1 Kasım seçimleri öncesinde Derinkuyu İlçesine gelerek ilçe esnafı ve pazarını gezdi.

MHP Milletvekili Varol Derinkuyu Ve Köylerini Gezdi
19 Ekim 2015 Pazartesi 17:06

banner143
banner134
 MHP Nevşehir Milletvekili Mehmet Varol 1 Kasım seçimleri öncesinde Derinkuyu İlçesine gelerek ilçe esnafı ve pazarını gezdi. Daha sonra da köylere giderek vatandaşlarla buluştu.

MHP’li Mehmet Varol kahve önünde vatandaşlara yaptığı konuşmada,  “Eğer sen yurt içinde bir tekel oluşmasını engellemek istersen zaten senin kanunların var. Patates hasat ediliyor ancak patates Hükümet tarafından ithal ediliyor, buğday hasat ediliyor buğday ithal ediliyor. Mesela patates para ettiği zaman seviniyoruz. Patates biraz pahalı da olsa önemli değil çünkü çiftçinin elektrik olmak üzere çok borçları, giderleri var. En büyük sıkıntımız bizim hasat zamanında ithalatın serbest bırakılmasıdır. Çiftçiye destek olmalıdır. Tarım iyi bir seviyeye ulaşmalıdır” derdi. Varol Hükümeti eleştirdiği konuşmasında, “17 – 25 Aralık kapatılamaz. Meclis çalışmaya başladığında ilk çalışacağımız şey 17 – 25 Aralık yolsuzluğunun üzerine gitmektir” dedi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.