banner421
banner461
banner195

MHP Nevşehir Heyeti Ankara’da tam kadro

MHP Nevşehir Teşkilatı, Ankara’da düzenlenen seçim bildirgesi toplantısına tam kadro katıldı.

MHP Nevşehir Heyeti Ankara’da tam kadro

banner143
banner134
 MHP Nevşehir Teşkilatı,  Ankara’da düzenlenen seçim bildirgesi toplantısına tam kadro katıldı.

Toplantıya Nevşehir MHP İl Başkanı Göksel Taşcı Başkanlığındaki MHP Nevşehir il yönetimi katıldı.

Ankara Arena Spor Salonu´nda düzenlenen toplantıya katılan MHP’liler birlik ve beraberlik mesajı verdi. MHP’liler Nevşehir teşkilatı olarak 1 Kasım’da yapılacak seçime hazır olduklarını dile getirdiler.

1 Kasım seçim bildirgesini açıklayan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 1 Kasım için önemli açıklamalarda bulundu.

MHP'nin seçim beyannamesini açıklayan MHP lideri Devlet Bahçeli, 7 Haziran söylediklerinin aksine 1 Kasım'da tek başına bir partinin hükümeti kuramaması durumunda HDP dışında diğer partilerle koalisyon kurmaya hazır olduklarını söyledi.

HDP DIŞINDA KOALİSYONA HAZIRIZ...

Bahçeli, "Eğer 1 Kasım seçimlerinin ambargo koymaya çalışanların istediği gibi 1 Kasım'ın 7 Haziran'ın tekrarı olması halinde hiç kimse kaygılanmasın. Böyle bir durum karşısında MHP PKK uzantısı HDP'nın dışındaki her partiyle 4 ilkesi saklı kalması kaydıyla iktidar kurmaya veya iktidar olmaya vardır. Bunu da şimdiden ilan ediyoruz. Türkiye'nin üst üste 1 Kasımlar yaşamaması için biz sorumluluğa varız. 1 Kasım neticesinin kriz ve kaosa davetiye çıkarmaması için 4 ilkemizi kabul eden HDP dışındaki her partiyle diğer bir seçenek olarak seçim beyannamemizi hükümet protokolü haline dönüştürmeye peşinen hazırız. Bunu da muhataplarımıza bildiriyoruz" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.