banner461
banner195

MHP Nevşehir İl Başkanı Bedirhanoğlu’ndan Öğretmenler Günü Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir İl Başkanı Bedirhanoğlu FİB Haber Merkezine yaptığı yazılı açıklamasında Tüm Öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı.

MHP Nevşehir İl Başkanı Bedirhanoğlu’ndan Öğretmenler Günü Mesajı
23 Kasım 2012 Cuma 17:31

banner143
banner134

 Öğretmenlerimiz yarınların  güçlü, büyük ve lider büyük ve lider ülkesi Türkiye’nin temel harcını yoğuran milli birlik ve beraberliğimizin teminatıdır. Başöğretmen, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk; "Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir. Öğretmenden, eğiticiden mahrum bir millet, henüz bir millet adını alma

yeteneğini kazanamamıştır." diyerek öğretmenlerin hayati önemine vurgu yapmıştır. Gelecek nesillerin mesuliyetini içinde barındıran öğretmenlik mesleğinin, başta ekonomik olmak üzere, her anlamda hak ettiği itibarlı konuma gelmesi sorumluluk sahibi herkesin dikkat etmesi gereken bir husus olmalıdır.

 

         

 

Bu duygu ve düşüncelerle, başta görevi başında şehit düşen öğretmenlerimize Cenab-ı Allah'tan rahmet diler, hayatta olan tüm öğretmenlerimizin bu özel ve anlam yüklü gününü kutlar sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

 

 

Milliyetçi Hareket Partisi

    Nevşehir İl Başkanı

Av. Serkan BEDİRHANOĞLU


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.