banner461
banner195

MHP Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşçı Güven Tazeledi

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı kongresi Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapıldı.

MHP Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşçı Güven Tazeledi
17 Ocak 2015 Cumartesi 17:44

banner143
MHP Nevşehir'de kongre heyecanı başladı
İlgili Galeriye Git
banner134
 Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı kongresi Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapıldı.
 
MHP Nevşehir İl Başkanlığı kongresi Nevşehir Belediyesi Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde bugün yapıldı. MHP İl Başkanlığı Kongresine, MHP Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın, MYK üyesi Sahir Solmaz, MHP İl Başkanı Göksel Taşçı, MHP Merkez İlçe Başkanı Burak Kalfaoğlu, Kadın Kolları Başkanı Yıldız Gürbüz, Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy, Derinkuyu Belediye Başkanı Ahmet Balcı, Kozaklı Belediye Başkanı Celalettin Güven, Belde Belediye Başkanları, İl Genel Meclis üyeleri, Belediye meclis üyeleri ve partililer katıldı.
 
MHP İl Başkanı Göksel Taşçı burada yaptığı konuşmada kongreye katılan tüm partililere teşekkür etti. Taşçı, ‘’ Bugün burada Milliyetçi Hareket Partisi’nin Nevşehir İl kongresini gerçekleştirmek üzere toplanmış bulunuyoruz. Hepimizin çok iyi bildiği gibi bu kongremizi, Türk Milliyetçiliğinin ayaklar altına alındığı Türk Milleti diye bir şey yoktur denilerek milli varlığımıza ağır hakaretlerin yapıldığı bir dönemden geçiyoruz. Bu kongremizi, tarihimizin en büyük yolsuzluklarının yapıldığı ve ne yazık ki, bu yolsuzlukların örtbas edildiği bir dönemde gerçekleştiriyoruz. Bu sebeple değerli arkadaşlarım, ülkemizin her tarafında devam etmekte olan kongrelerimiz gibi, bu kongremizin de çok önemli olduğunu kabul ediyoruz. Ülkücü hareketin ruhuna uygun olarak, kardeşliği ve sevgiyi yücelttiğimizde hiçbir ayrım yapmadan insanlarımıza gönül kapılarımızı açtığımızda, ekmeğini yediğimiz, suyunu içtiğimiz bu toprakların refahı ve mutluluğu için elimizden gelen gayreti gösterdiğimizde, Milliyetçi Hareket Partisi’nin başarısının çok yakınlaşacağını açık ve net görüyoruz. Hepinizin bildiği gibi, 2015 yılı Haziran ayında ülkemizde genel milletvekilliği seçimleri gerçekleştirilecektir. Bu seçimlerin Türk tarihinin dönüm noktası olacağını herkes kabul etmektedir. Yolsuzlukların, hırsızlıkların, vatana ihanetin ört bas edildiği ve halkımızdan gizlendiği günümüzde, hepimize, MHP’nin bütün sevenlerine çok büyük görevler düşmektedir. 12 yıldır yalan, talan ve ihanetten başka bir işe yaramamış AKP iktidarının, iktidarını kaybetmemek için her yola başvuracağını biliyoruz. AKP iktidarının kendisi gibi düşünmeyeni kendisine biat etmeyen herkesi demokratik olmayan yöntemlerle, hukuk olmayan yöntemlerle susturduğunu çok iyi biliyoruz. MHP Nevşehir İl Yönetimi olarak, Genel Başkanımızın işaret ettiği düsturlar doğrultusunda önce ülkem, sonra partim, sonra da ben diyerek çalışmalarımızı yürütmeye gayret ettik. Büyük ve güçlü Türkiye’nin inşası ancak MHP iktidarı ve kadrolarıyla mümkündür.  Kongremizin ülkemize, Nevşehir’imize hayırlar getirmesini temenni ediyorum’’ diye konuştu.
 
MHP İl Başkanı Göksel Taşçı’nın konuşmasının ardından oy kullanma işlemi başladı. MHP İl Başkanlığı kongresine tek liste halinde katılan mevcut İl Başkanı Göksel Taşçı partinin yeniden İl Başkanı olarak seçildi.
 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ALİ KIRŞEHİRLİ - 3 yıl önce
başkanim hayirli olsun.
Avatar
salon - 3 yıl önce
bari salon dolsaymış iyimiş nevşehirin en kuvvetli muhalefeti bi salonu bile dolduramadı.
Avatar
genel baskan olur insallah - 3 yıl önce
hayirli olsun darisi genel baskaliginiza insallah
Avatar
adnan taşpınar - 3 yıl önce
hayırlı uğurlu olsun
Avatar
Akif Bugra - 3 yıl önce
Ak Parti işine bakıyor Laf üstüne laf koymuyor, taş üstüne taş koyuyor. Sizlerin Nevşehir de aldığı oy en son genel seçimde 31.000 civarı Ak parti ise 105.000 civarı oy aldı + 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde 14 parti sağcı solcu milliyetçi hep bir araya geldiniz tek aday çıkardınız sonuç millet hür iradesini kullandı % 65 oy ile Nevşehir de tek başına ak parti kazandı Turkiyede ise % 52 ile ve 12. Cumhurbaşkanımız olarak sayın Recep Tayyip Erdoğan Seçildi. Ak Parti şuanki yatırımları ile planlamalari ile gelecek vadediyor her türlü oynanan oyunlara rağmen böyle bir iktidara sahip olduğumuz için çok şanslıyiz bizler geçmiş hükümetlerde bir yatırım çalışma yenilik görmedik ama ak parti 13 senede Türkiye yi itibar kazandırdı Halkımız lukslesdi en kolay örnek nevşehir ilindeki konut ve araç sayısıni kiyaslayin bu istikrarın ekonomik hamlelerinin getirisi olduğunun açık ispatıdir. 30 Mart seçimlerinde dahi ittifaklar olmasaydı ak parti gümbür gümbür geliyordu. Neyse uzun lafın kısası Durmak yok yola devam. Yeni TÜRKİYE Yolunda Daima Ak Parti.
Avatar
nevşehirli - 3 yıl önce
nevşehir akape döneminde havasını aldı 13 yılda ne yapıldı şehire. çok uzağa gitme aksaraya git niğdeye git sonra gel şehrine bak köyden farkı varmı. doğuda pkk ya herşey vaat eden akape türkler adına ne yaptı. torpilden başka adaletsizlikten başka. ayakkabu kutularından başka ne oldu. sözde değil özde müslüman olun ey ahali...
Avatar
yöntem - 3 yıl önce
zaten çok güvenilir birisi çok temiz bir insan mehmet varolda öyle hayırlı olsun kadro çok temiz ama vatandaşın oyuna niye yansımıyor bunun analizi yapılmalı niye oy alınamıyor ona bakılmalı
Avatar
türkmen mahalleli - 3 yıl önce
yolun bahtın açık olsun koca yürekli adam her daim yanındayız