banner461
banner195

MHP Nevşehir İl Başkanı Taşçı'dan sert açıklama!

MHP Nevşehir İl Başkanı Sn Göksel Taşcı gündemle ilgili çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.

MHP Nevşehir İl Başkanı Taşçı'dan sert açıklama!
28 Nisan 2015 Salı 18:41

banner143
banner134

 MHP İl Başkanı Sn Göksel Taşcı gündemle ilgili çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.

Sn İl Başkanı yaptığı açıklamada şunları söyledi.

Son günlerde basınımızda Sn. Milletvekili adayı Mustafa Açıkgöz'ün ''1. sıra adayımız

Recep Tayyip Erdoğan 2. sıra adayımız Ahmet Davutoğlu 3. sıra adayımız çocuklarımız'' açıklaması ve Sn Gizligideri'in ''Milliyetçilerden oy alacağız'' sözleri  yer almıştır.

Birincisi; Sn açıkgöz Sn Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı olduğundan bi haber olsa gerek ki Cumhurun başını bir siyasi parti adayı yapmaktan çekinmemiştir. Oysaki Sn Erdoğan tarafsızlığına ve bir siyasi partinin değil tüm halkın Cumhurbaşkanı olacağına namusu ve şerefi üzerine and içmiştir. Bu durumda Sn Erdoğan'ı bir siyasi partinin adayı gibi lanse etmek başta Cumhurun başına hakaret akabindede milletimizin cumhurbaşkanı tanımlamasına saygısızlıktır. Sn. Açıkgöz'ün bu talihsiz açıklaması için Sn Cumhurbaşkanından ve Yüce Türk milletinden özür dilemesi gerektiğine inanıyoruz.

 

İkincisi; Sn Açıkgöz 3. sırayı 23 nisan dolayısıyla olsa gerek çocuklara bırakmıştır. 3. sıra adayını çocuk mu görmüştür yoksa 23 nisan etkinliklerinde devlet büyüklerinin 1 günlüğüne koltuklarını çocuklara bırakmasını yanlışmı anlamıştır.

 

Üçüncüsü; Sn Açıkgöz kendisine ve diğer adaylara güvenmemişmidir ki yerine hızlıca aday arayışına girmiştir. Eğer hal böyle ise bu yola neden çıkmıştır. Kendisine daha adaylık sürecinde güvenmeyen biri Nevşehirimizi Ankarada nasıl temsil edecektir.

 

Diğer bir talihsiz açıklamada Sn Milletvekili ve adayı Ebubekir Gizligider'den gelmiştir. Sn Gizligider'in Milliyetçi Harekete son günlerde yoğun ve kitlesel desteklerden rahatsız olduğu açıkça bellidir. Ne varki bu yoğun yükseliş dahada hız kazanacak ve 7 haziran seçimlerindede ortaya çıkacaktır. Sn Gizligider Ankarada Vekillik döneminde o dönem Başbakan olan Sn Erdoğan'ı iyi dinlememiş ve tam anlayamamıştır. Çünkü Sn Erdoğan Başbakanlık döneminde her türlü milliyetçiliği ayaklarının altına aldığını açıkça beyan etmiştir. Sözde ayakları altına aldıkları milliyetçilikten ve milliyetçiliğin yılmaz savunucularından nasıl oy almayı hesap etmiştir. Belliki Sn Gizligider Sn Açıkgöz gibi kaybetme korkusuna kapılmış ve hayal dünyasına dalmıştır. Milliyetçilerden destek bulamayan Sn Gizligider ve partisi akıl almaz algı oparesyonlarına başlamışlardır. Bu sözler, algıyı ve sel olmaya başlayan yükselişimizi değiştiremeyecek ve Yüce Allah'ın izni ile 7 haziranda Milliyetçi Hareket Nevşehirden büyük bir zaferle çıkacaktır.

 

Biz MHP olarak bu seçimde tüm halkımızın desteğini alarak her vatandaşımızın umudu olarak yola çıktık. Yılmadan çalışmaya ve yolumuzda yürümeye devam ediyoruz.

 

Ve bir kez daha haykırıyoruz

 

BİZİMLE YÜRÜ NEVŞEHİR...

 

Göksel TAŞCI

MHP İl Başkanı


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nefer - 3 yıl önce @Hamdullah
kimsenin kimseyi gaza getirmeyede gaza gelmeyede ihtiyacı yok senin gibi mideden bağlı bir kesimin rüyaları kaçıyor derdi nevşehir vatan olanlarda mhp diyor kafanı yorma sen.
Avatar
türkmen mahalleli - 3 yıl önce
emrindeyiz başkanım yapılacağı yapmışsın.
Avatar
arif - 3 yıl önce
tamamen polemiğe yönelik açıklamalar, mehmet varolun seçilemeyebileceği(mhp nin 1 bile çıkaramayabileceği) korkusuyla "en azından ak parti adayını yıpratayım, belki böylece 1 alırız" düşüncesiyle yapılmış açıklamalar.
Avatar
Projeci - 3 yıl önce
Bi ara Hasan Başkan'ın altgeçit projeleri vardı Çarşaf Çarşaf noldu onlara ki
Avatar
nevşehirli - 3 yıl önce
varol nevşehir için ne yapacak başkan omu açıkla da gülelim biraz...
Avatar
Başkan - 3 yıl önce
Sayın ahmet arif akp bu memlekete ne yaptıda aynı adayları koydu biz mhp yle dirilişi bulacaz inşallah Allah tan korkunuz varsa 4 bakanın yolsuzluğuna göz yumanlardan olmazsınız ewet Mehmet Varol hiçbir projesi olmasa bile akp nin yaptıgı yolsuzluğu yapmayacak Unutmayınki Allahü teala kimsenin yaptığını kimsenin yanına bırakmayacak onun için oyum MHP ye ...
Avatar
hulusi - 3 yıl önce
kim ne derse desin mhp li adaylara bu dönem oyumuz 2002 den beri akp dedik artık demiyeceğiz yeter artık diyorum bu sefer mhp ile yürüğeceğiz
Avatar
gülşehir - 3 yıl önce
ağzına sağlık başkan mhp geliyor