banner461
banner195

MHP Nevşehir Kadın Kolları, esnafa aşure dağıttı

MHP Nevşehir Kadın Kolları Başkanlığı Aşure Günü Etkinliği Düzenledi.

MHP Nevşehir Kadın Kolları, esnafa aşure dağıttı
26 Ekim 2015 Pazartesi 16:21

banner143
MHP Kadın Kolları aşure ikramında bulundu ..
İlgili Galeriye Git
banner134
MHP Nevşehir Kadın Kolları Başkanlığı tarafından aşure ayı dolayısıyla aşure etkinliği düzenlendi. Parti binası önünde düzenlenen aşure günü etkinliğine MHP İl Başkanı Göksel Taşçı , Nevşehir Milletvekili Mehmet Varol , Merkez İlçe Başkanı Burak Kalfaoğlu, MHP İl Genel Meclis Üyesi Haydar Çiftçi, MHP Kadın Kolları Başkanı ve çok sayıda partili katıldı.

MHP Nevşehir Milletvekili Mehmet Varol yaptığı açıklamada “Bereket ve paylaşımın sembolü olan aşureyi bu yıl esnafımızla paylaştık. Umarız bu bereket, yıl boyunca esnafımızın kazancına da yansır.” dedi. diye konuştu. 

Her yıl olduğu gibi bütün ilçelerde MHP Kadın Kolları başkanlıklarının aşure yaparak dağıtıldığını belirten Varol, şunları kaydetti: “Muharrem ayına özgü bu gelenek birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını pekiştiriyor. Nevşehir MHP Kadın KollarıTeşkilatımız tarafından yaptırılan, bereket ve paylaşımın sembolü aşure tatlısını bu yıl esnafımızla paylaştık. Umarız bu bereket, yıl boyunca esnafımızın kazancına da yansır ve umarız siftah bile yapamadan akşam ettiği için ağzının tadı kaçan esnaf kardeşlerimizin ağızları tatlanır." Esnaflar da memnuniyetlerini belirterek teşekkür etti.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.