banner461
banner195

MHP Nevşehir Merkez İlçe Başkanlığına atama yapıldı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Nevşehir Merkez İlçe Başkanlığı'na Mustafa Ceviz'in atandığı bildirildi.

MHP Nevşehir Merkez İlçe Başkanlığına atama yapıldı
05 Mayıs 2016 Perşembe 13:50

banner143
banner134
Av. Burak Kalfaoğlu'nun istifasıyla boşalan Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Merkez İlçe Başkanlığına Mustafa Ceviz atandı.
MHP Nevşehir Merkez İlçe Başkanlığına atanan Mustafa Ceviz şu açıklamalarda bulundu.
Nevşehir Milliyetçi Hareke T Partisi Merkez İlçe Başkanlığına Atanmış Bulunmaktayım. Sözlerime Başlarken Türkiye Cumhuriyetine Ve Türk Devletleri Topluluklarına, Turan Ve Kızıl Elma İdeallerine Kendini Adamış Devlet Adamı Liderimiz Başbuğ Alparslan Türkeşi Ve Ülkücü Şehitlerimizi Rahmetle Anıyorum.

Bilindiği Üzere Nevşehir Mhp Merkez İlçe Başkanı Ve Yönetimi Genel Merkez Tarafından 18-04-2016 Tarihinde Fesh Edilmiştir. Kendilerine Daha Önce Yapmış Oldukları Hizmetlerden Dolayı Teşekkür Ederim. İlçe Teşkilatından Boşalan Merkez İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulunu Oluşturmak Üzere Tarafıma Yetki Verilmiştir. Oluşturduğumuz Yeni Yönetimimizin Vatanımıza, Yüce Türk Milletine, Partimize Ve Nevşehire Hayırlı Uğurlu Olmasını Temenni Ederim.
Mhp Bizlerin Siyasi Partiden Daha Ziyade Bizlere Emanet Edilmilş Bir Yuva Ve Davadır. Bu Kutlu Davanın Mensupları Olarak Siyaseti Menfaatlerin Bir Aracı Olarak Değil Bu Davaya Hizmet Vermiş Yüce Türk Milletine Hizmet Etmenin Bir Unsuru Olarak Görmekteyiz.
Merkez İlçe Başkanı Olmanın Da Ötesinde Partimizin Bir Neferi Gibi Çalışmanın Verilen Sorumluluğun Bilinci İle Vargücümüzle Bu Büyük Ve Ulu Davaya Hizmet Etmeye, Bayrağı Devraldığımız Yerden Devam Edeceğimize Herkes Emin Olsun Cenabı Allahın İzni İle Yürüteceğime Söz Veriyorum.
Osmanlı İmparatorluğunun Son Bağımsız Kalesi Olan Türkiye Cumhuriyeti Devletini Yıkmak, Bölmek İsteyen Emperyalist Güçlere, Haçlı Zihniyetine Karşı Mücadelemiz Devam Edecektir.
Gelecek Nesillerimize Haksızlığın, Adalletsizliğin, Yoksulluğun, Yolsuzluğun, Hırsızlığın Olmadığı İhanet ,Gaflet Ve Delaletin Olmadığı Müreffeh Bir Türkiye Cumhuriyeti Devleti Teslim Etmemiz ,Partimizi İktidara Hazırlamamız İçin Canla Başla, Birlik Ve Beraberlik İçinde Çalışmamız Gerekmektedir.
Mhp De Görev Yapmış Değerli Büyüklerimizi Ve Kardeşlerimizin Bu Vatan , Millet Ve Bayrak İçin Hassasiyetleri Devam Ediyorsa; Birlik Beraberlik Ruhu İçinde Hareket Etmenin Zamanıdır.
Tüm Dava Arkadaşlarımızın Yuvaya Dönerek Çalışmamıza Yardımcı Olmalarını Canı Gönülden İstiyorum Ve Davet Ediyorum.
Bu Bayrak Vatan Bizim ‘’ Başka Gidecek Yerimiz Yok ‘’
Son Zamanlarda Ülkemizde Yaşanan Acı Olaylara Ve Aziz Şehitlerimize Allahtan Rahmet Kederli Ailelerine Sabır Diliyorum.
Tüm Dava Arjkadaşlarıma Şahsım Ve Yönetim Kurulum Adına Teşekkür Eder Saygılar Sunarım.
Ne Mutlu Türküm Diyene…
Mustafa Ceviz
Milliyetçi Hareket Partisi
Merkez İlçe Başkanı

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.