banner461
banner195

MHP Nevşehir’de Hedef Büyüttü

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Teşkilatları olarak Nevşehir Merkez ve seçime girecek olan belediyelerin en az yarısını kazanmak istediklerine dikkat çeken MHP İl Başkanı Göksel Taşçı, “Hedefimiz Merkez dahil ilimiz genelinde seçime girecek belediyelerin en az yarısını kazanmak olacak.

MHP Nevşehir’de Hedef Büyüttü
26 Eylül 2013 Perşembe 10:08

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Teşkilatları olarak Nevşehir Merkez ve seçime girecek olan belediyelerin en az yarısını kazanmak istediklerine dikkat çeken MHP İl Başkanı Göksel Taşçı, “Hedefimiz Merkez dahil ilimiz genelinde seçime girecek belediyelerin en az yarısını kazanmak olacak. Tüzel kişilikleri sona erecek olan belediyelerin ardından 22 belediyenin yerel seçimlere katılmasını bekliyoruz. Bunların yarısında Milliyetçi Hareket Partisinin başarılı olabileceğini düşünüyorum” dedi.

Nevşehir’de aday belirleme çalışmalarının önümüzdeki aylarda hız kazanacağına da işaret eden Milliyetçi Hareket Partisi il başkanı Göksel Taşçı, yerel seçimlerde MHP Genel Merkezinin teşkilatlara çok müdahale de bulunmayacağını dile getirdi.

Aday olarak seçilen isimlerin her şeyden önce Milliyetçi Hareket ruhuna uygun insanlar olmasına özen gösterileceğini söyleyen Taşçı, “Aday belirleme tamamen ilin tasarrufudur. Genel Merkezimiz bu konuda çok müdahaleci olmaz” şeklinde konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
CCC - 5 yıl önce
bizim için merkez çok önemli işallah merkez mhp olacak