banner461
banner195

MHP Nevşehir'de Oldukça İddialı

MHP Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Av.Burak Kalfaoğlu,FİB Haber Merkezine özel açıklamalarda bulunarak, tüm teşkilatımız olarak aday adaylarımızla seçimlere tam kadro hazırız diyerek yerel seçimler için iddialı sözler kullandı.

MHP Nevşehir'de Oldukça İddialı
09 Ekim 2013 Çarşamba 14:10

banner143
banner134

MHP Nevşehir Merkez ilçe Başkanı Av.Burak Kalfaoğlu MHP olarak Nevşehir merkez başta olmak üzere bütün ilçe ve beldelerimize hizmet edecek kadrolara sahip olduklarını dile getirdi. Artık Yeter diyen Kalfaoğlu, Nevşehir yönetiminde söz sahibi olmak istediklerini ve bu nedenle tüm Nevşehirlilerin oyuna talip olduklarını söyledi.

Bu defa Herşey Farklı Olacak...!

Kalfaoğlu, “Gerçek manada İlimiz beldemiz ve ilçelerimize vizyon katacak projelerimizle, hedeflerimiz ve inancımızla halkımıza kendimizi, iyi anlatarak hepsi pırıl pırıl adaylarımızla Nevşehir de bütün Belediyelere talibiz ve Allahın izniyle bunu başaracağız ” dedi.

Kalfaoğlu: Dersimize İyi Çalışıyoruz....

FİB Haber Merkezimize iddialı açıklamlarda bulunan Kalfaoğlu, MHP olarak göreve geldiğimiz andan itibaren,Şefaf olarak  söz verdiğimiz bütün projeleri bir bir hayata geçireceğiz. Verdiğimiz tüm sözlerin hesabının da her zaman sorulabileceği ortamları yaratacağız. Milliyetçi Hareketin davası da önce milletidir, ülkesidir.” ifadelerini kullandı. Nevşehir halkımız herşeyi iyi görüyor biliyor ve düşünüyor bu bağlamda Biz tarihin her döneminde olduğu gibi yine ülkemiz memleketimiz ve milletimiz için BİZ Hazırız Bu sefer herşey farklı olacak Allahı izniyle herkesin yüzü gülecek Halkımızdanda destek bekliyoruz dedi...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
HASAN TAHSİN - 5 yıl önce
ülkenin şu kırıtk gündelerin mhp gerceğini ortaya çıkarmak lazım il başkan adayı önemli bütün ülkücüleri toparlayacak abilik yapacak aday mhp nin oylarını artırır ve başarı kendiliğinden gelir.ilçelerde genç dinamik projeleri olan adaylar tercih edilmeli eski adaylarla olmuyor vizyonlu projeler üretmek lazım
Avatar
adnan taşpınar - 5 yıl önce
öncelikle başarılar dilerim aday çok önemli merkezden halkın sevdigği güçlü bir adayla bu iş tamam
Avatar
adnan taşpınar - 5 yıl önce
öncelikle başarılar dilerim aday çok önemli merkezden halkın sevdigği güçlü bir adayla bu iş tamam
Avatar
Emre Kurttepeli - 5 yıl önce
burak beyi tebrik ediyorum, umarım hakettiği yerlere gelebilir.