banner461
banner195

MHP Nevşehir’de seçim startını erken verdi

Nevşehir de Yerel seçimler için çalışmalarını sürdüren MHP Nevşehir belediye başkanlığı ile Nevşehir de ki Tüm ilçe ve belde Belediye Başkanlığını alabilmek için iddialı bir şekilde çalışmalarına start verdi.

MHP Nevşehir’de seçim startını erken verdi
27 Nisan 2013 Cumartesi 17:39

banner143
MHP Yerel Seçimler İçin Start Verdi/NEVŞEHİR
İlgili Galeriye Git
banner134

 Nevşehir de ki Tüm Belediyelere talibiz diyen MHP İl Başkanı Göksel Taşçı MHP ile Yerel Yönetim anlayışının Halka hizmet Hakka hizme distürüyle dahada net ortaya konulduğunun altını çizerek, Adayların belirleneceğini belirtti.

 MHP Nevşehir İl ve Merkez İlçe ile tüm teşkilat olarak 2014 Mart ayındaki Yerel Seçimlere şimdiden hazırlıkların yapıldığı ifade ediliyor.

 AKP'ye karşı başarı kazanmak isteyen MHP Nevşehir de  koları şimdiden sıvadı. MHP yönetimi yerel yönetimler için belediye başkan adaylarını belirlemeye başladı.

 

 

2014'ün Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde Başarılı Belediyeler de Başkanlarımızın yeniden aday göstereceklerini diğer Belediyelerin ise alınması adına Anketler yaptırıldığını söyledi.

 

MHP olarak bizim Yerel Yönetimlerdeki en büyük anlayış farklılığımız şudur ki; "Bizim de vatandaşlarımızın da Belediye Başkanlarından memnun olacağı ortak bir isim üzerinde çalışmalarımız sürüyor. Aday adaylığı süresininde oldukça hareketli geçmesinin beklendiği ifade edilen MHP kanadında Başkanlık düşünen rüştünü ispatlamış çok sayıda isimlerin Memleketine hizmet için yarışacaklarını ve aday adaylarının içinden titiz bir çalışmaylada Partimizi temsilen Başkan adaylarımızın tesbit edileceğini söyledi

 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli 2014 yılının Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde belediye başkan adayı olacak ilk ismi geçtiğimiz haftalarda Aksaray'da açıklamıştı. MHP'nin mevcut il başkanı olan Dr. Rıfkı Karabatak 'ı Aksaray Belediye Başkan Adayı olarak açıklayan Devlet Bahçeli, Aksaraylılardan destek istedi ve Aksaraylılara güvendiğini söyledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ali - 5 yıl önce
mhp yetkilileri yerel seçimlerde nevşehirimizde eğer mustafa kemal ilkelerinde parti farkı gözetmeksizin akp dışındaki partilerle birlik olursanız ülkemizi başta nevşehirimizi olmak üzere buakplilerin ellerimnden kurtarmış olursunuz dışınızdaki muhalefeti yok sayarda ben kazanacağım diyerekten diretirseniz hem ilimizi hem ülkemizi bu iktidara teslim edersiniz akıllı olun
Avatar
memmet - 5 yıl önce
nevşehirden mhp belediye başkanı çıkaramaz, devlet bahçeli de olsa nevşehirden kazanamaz.
Avatar
kağan - 5 yıl önce @memmet
doğrusun ama yanlışsın.neden çünkü artık millet dürüst idareci istiyor.vatanınını memleketini düşünen ve savunan adaylar istiyor o da sadece mhp de var inş.bu halk bu nevşehir neyin ne olduğunu gördü artık .tek çare mhp nın dürüst ve ilkeli adaylarıdır.
Avatar
adem - 5 yıl önce
arkadaşlar nasıl olsa tek başınıza olamazsınız çoğunluk oluncada devlet bahçeli kılçdaroğluna gel başbakan ol der yani kılıçdaroğlunun başbakanlığı için bu acele niye
Avatar
Yunus Can - 5 yıl önce
nevsehire sn rasim ari yakışır...!!!