banner461
banner195

MHP Seçimlerde Nevşehir'den 2 Vekil İstiyor

MHP'nin Nevşehir birinci sıra milletvekili adayı kim olacak. Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir'de iddialı isimlerle çıkış yaptı. Nevşehir MHP'de liste yarışı şimdiden alevlendi.

MHP Seçimlerde Nevşehir'den 2 Vekil İstiyor
24 Mart 2015 Salı 12:00

banner143
banner134
NEVŞEHİR/FİB Haber- Milliyetçi Hareket Partisinin 2015 genel seçimleri öncesinde aday listelerini halk tarafından kabul gören isimlerle hazırlamayı hedefliyor.
 
2015 Haziran ayında yapılacak olan genel seçimlerde ilimiz Nevşehir den en az 1 milletvekili çıkarmayı hedefleyen Milliyetçi Hareket Partisi aday listelerini titizlikle hazırlayacak. Özellikle listelerde halk tarafından kabul gören isimlere yer verilecek.

En son Parti Binasında Aday adayı tanıtım toplantısında konuşan MHP Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşçı bunu yaptığı konuşmasında açıkca ortaya koydu. Taşçı : " - Hedefimiz Nevşehir'den 3 Milletvekili çıkartmak istiyoruz.Tüm çabamız ve çalışmalarımız bu yönde ..."

Milliyetçi Hareket Partisi ile Büyük Birlik Partisi arasında herhangi bir seçim ittifakı veya birleşmenin söz konusu olmadığı belirtilirken MHP cephesi sandıkta her cepheden oy alabilecek isimlere listede yer vermeyi hedefliyor.

MHP Nevşehir birinci sıradan aday adayı kim olacak...?

Nevşehir'de seçim listelerinin 1 ve 2. sırasının çok önemli olduğunun farkında olan MHP genel merkezi aday listelerini büyük bir titizlikle hazırlayacak.

Adaylıklar henüz netleşmezken MHP'nin 1'inci sıra milletvekili adayının kim olacağı merak konusu.

MHP'nin 2015 Genel Seçim Kadrosunda 11Aday Adayı İsim Yarışıyor...

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Milletvekili aday adayları içerisinde en şanslı beş isim olduğu ; Sait Yüksel , Sahir Solmaz , Fazlı Koç, Mustafa Uğur ve Mehmet Varol .. Bu Beş isim içerisinden bir üçlü oluşturulacağı belirtiliyor. 

MHP Nevşehir Milletvekili Aday Adaylığı için 11 isim MHP Genel Merkezi'ne resmi başvuruda bulundu. MHP Nevşehir İl Başkanlığı'nda düzenledikleri basın toplantısı ile aday adaylıklarını açıklayan isimler daha sonra ise MHP Genel Merkezine resmi başvuruda bulunarak 7 Nisan 2015 tarihini beklemeye başladılar.

İşte MHP’de Aday Adaylık Başvurusu Yapan İsimler

Ahmet Tekin,

Alpaydın Eroğlu,

Emircan Ünlü,

Fazlı Koç,

Hüseyin Ödemiş,

Kemal Erkan Ünal,

Mehmet Varol,

Mustafa Uğur,

Sait Yüksel,

Sahir Solmaz,

Vahdet Özler
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
SEÇİM KAZANMAK İÇİN - 3 yıl önce
mhp ni̇n 1. sira adayi önemli̇ deği̇l 2. sira adayi önemli̇ varol geçen seçi̇mde çalişmadi bu seçi̇mde çalişan adaylar olmali kendi̇ni̇ deği̇l ülkesi̇ni̇ ve parti̇si̇ni̇ düşünmeli̇
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
2 az olur 4verelim
Avatar
R.K - 3 yıl önce
mehmet varol,sait yüksel,fazli koç....
Avatar
Nevşehir li - 3 yıl önce
sorması ayıptır mehmet varol bey neden çalışmıyor , mustafa uğur aylardır köy köy geziyor , sait yüksel geziyor , fazlı koç 1 aydır geziyor çalışıyor.. mehmet bey kendisini garanti görmesin.... biz çalışan vekil istiyoruz.oturan vekil değil... oturan vekil zaten yeterince var... allah çalışana verir....
Avatar
rüyamı gördüler? - 3 yıl önce
rüyaralarda buluşuruz bu şarkıyla kavuşuruz:))
Avatar
YORUM - 3 yıl önce
kardeşi̇m i̇yi̇ güzelde negüzel toplaniyorsunuz bi̇r şeyler yapiyorsunuz ama hep seçmenden uzak kopuk ki̇mseni̇n haberi̇ yok öteki̇ adamlar çay i̇çseler bi̇ri̇bi̇rnden hberi̇ oluyor
Avatar
RÜYALAR GERÇEK OLSA - 3 yıl önce
ya oldu olacak üçünüde alinda başi belli olsun busene tek başiniza iktidar gözüküyor mhp ye falcilar öyle söylüyor
Avatar
mhp - 3 yıl önce @R.K
1.sait yüksel
2.mustafa uğur
3.fazlı koç