banner461
banner195

MHP Uçhisar Belde Teşkilatı Binası Açıldı

MHP Uçhisar Belde Teşkilatının Yeni Parti Binası düzenlenen törenle açıldı.

MHP Uçhisar Belde Teşkilatı Binası Açıldı
27 Haziran 2014 Cuma 16:30

banner143
MHP Uçhisar Belde Teşkilatı Binası Açıldı
İlgili Galeriye Git
banner134

 MHP Uçhisar Belde Teşkilatı Binası Açıldı


MHP Uçhisar Belde Teşkilatının Yeni Parti Binasının açılışını MHP İl Başkanı
MHP İl Başkanı Göksel Taşcı, MHP Merkez İlçe Başkanı Burak Kalfaoğlu, Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan, MHP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol, MHP Belde Başkanı Güray Öztürk yaptılar. Halkın yoğun katılımıyla gerçekleşen açılışta konuşan MHP İl Başkanı Göksel Taşçı, Nevşehir’de teşkilatlanmaların hızla sürdürüldüğünü ve belde teşkilatı binasının Uçhisar’a ve Nevşehir’e hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Uçhisar MHP Belde Başkanı Güray Öztürk açılışta yaptığı konuşmada;Belde teşkilatı binamızın açılışında emeği geçen herkese huzurlarınızda teşekkür ederim. Uğruna şehitler verdiğimiz, canımızı vermeye hazır olduğumuz şerefli ve şanlı al bayrağımızın göklerden indirilmeye çalışıldığı şu günlerde biz Türk Milliyetçileri, vatanımızın bölünmez bütünlüğü için yılmadan yorulmadan mücadele edeceğiz. Unutulmamalı ki, bizler var oldukça bu bayrak inmeyecek, bu ezan susmayacak, bu vatan bölünmeyecektir. Belde teşkilat binamız kasabamıza hayırlı olsun. Tanrı Türk’ü korusun ve yüceltsin. Cenab-ı Allah yar ve yardımcımız olsun.” dedi.

 

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ali Karaaslan - 4 yıl önce
sayın başkanımıza teşekür ediyorum gerçekten köyümüzün çok büyük eksiğiydi olmazsa olmazıydı (!) kasaba halkı bir kere de böyle yağmur duasına çıksaydınız.i·craat sıfır kuru gürültüye devam.gerçi başkanın cevabı hazır para yok borç çok başkan bu borç savaş taşkından beri var kimse dile getirmiyordu.gençleri de anlamıyorum oturacak sohbet edecek güzel yerler açalım diyeceklerine ülkü ocağına hevesleniyorlar elit kasaba olma yönünde ilerleyin biraz.