banner461
banner195

MHP Ürgüp'te çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor

Milliyetçi Hareket Partisi Ürgüp Belediye Başkan Adayı Fatih Kadir Yıldız ve MHP teşkilatı pazar günü Taşsaray Otelde program düzenledi. "Ortak ses, bir gönül kazan Ürgüp kazansın" sloganı ile partililerle bir araya gelen MHP heyeti, 30 mart 2014 seçimleri ile ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak yol haritasını çizdi.

MHP Ürgüp'te çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor
17 Şubat 2014 Pazartesi 17:44

banner143
banner134

 Milliyetçi Hareket Partisi Ürgüp Belediye Başkan Adayı Fatih Kadir Yıldız ve MHP teşkilatı pazar günü Taşsaray Otelde program düzenledi. "Ortak ses, bir gönül kazan Ürgüp kazansın" sloganı ile partililerle bir araya gelen MHP heyeti, 30 mart 2014 seçimleri ile ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak yol haritasını çizdi.

Toplantıda 30 martta seçime gidecek belediye meclis üyesi adayları da tanıtıldı. 

Toplantıda konuşan Belediye Başkan Adayı Fatih Kadir Yıldız," Hanımların birbirine özellikle sahip çıkmasını isteyerek "Dünya Ürgüp’ü konuşurken, bugün Ürgüp neyi konuşuyor?" bunu çok iyi dile getirmenin gerekliliğini bunun konuşulması gerektiğini ifade etti.

Yıldız, çok uzun araştırmalar sonucunda Ürgüp’le ilgili 3 büyük temel proje hazırladıklarını belirterek bunları ilerleyen günlerde kamuoyu ile paylaşacaklarını dile getirdi.

Mhp Adayı Yıldız, son olarak turizmin kalp atışlarının her evde hissedileceğini, Ürgüp’ün turizmle bütünleşeceğini belirterek katılımcılara teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.