banner461
banner195

MHP’de “Hadi Aşağı İnelim” Dönemi

AK Parti’de aday adaylı fırıl fırıl STK’ları ve kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret ederken, Milliyetçi Hareket Partisinde aday adaylığına karar veren isimler bir bir basın açıklaması yaparak aday adaylıklarını kamuoyuna duyurmanın telaşında.

 MHP’de “Hadi Aşağı İnelim” Dönemi
10 Mart 2015 Salı 18:03

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti’de aday adaylı fırıl fırıl STK’ları ve kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret ederken, Milliyetçi Hareket Partisinde aday adaylığına karar veren isimler bir bir basın açıklaması yaparak aday adaylıklarını kamuoyuna duyurmanın telaşında. Ancak Milliyetçi Hareket Partisinde Yerimiz dar geldi, hadi aşağıya inelim dönemi de devam ediyor.

İlk olarak hafta sonunda Milliyetçi hareket partisinden milletvekilliği aday adaylığını açıklayan Mehmet Varol ile başlayan Milliyetçi Hareket Partisindeki yeni süreç anlaşılan o ki bundan sonraki aday adaylığı açıklamalarında da sürecek gibi. Zira aday adaylığını açıklamaya gelenler kimilerine göre gövde gösterisi, kimilerine nerde çokluk orda bereket hesabı bol kalabalık fotoğraf vermekten hoşlanıyor.

Mehmet Varol ile başlayan ve MHP İl binasının böyle seçim dönemlerinde aslında partiye dar geldiğini de bir kez daha gözler önüne seren bu yeni alışkanlığa katılanlardan biri de MHP Nevşehir Milletvekili aday adayı Sait Yüksel oldu. Kozaklı belediye başkanının da yer aldığı o fotoğraf karesinde “Bütün aday adaylarımıza eşik mesafedeyiz” görüntüsü veren İl Başkanı Göksel Taşçı’da yerini aldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Bozkurt - 3 yıl önce
mhpde ışık göremiyorum diyerek efsane bir tespit yapan siyaset dehası arkadaş az bekle o ışık yakında burnunun dibinde doğacak az sabret olur mu
Avatar
hey sen ! - 3 yıl önce
sanamı soracam lan
Avatar
ÜRgüp - 3 yıl önce
ben mhp de bir ışık göremiyorum o yüzden ak parti 3-0
Avatar
şekilcisiniz ya hani - 3 yıl önce
Şekilcilikten vazgeçelim doğru düzgün açıklamamızı yapalım beyefendilik ile milletin gönlünü kazanalım diyen yok tabi sonrada vay efendim seçimi niye kaybettik... Breh... Breh... Breh...
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
Cok dogru konusmusun admiiin
Avatar
ulkucu - 3 yıl önce
Yok artik ya! Sait Yuksel in 1. Siradan aday olup kazanacagini anladiniz mi nedir :) ondan mi baska yerden vurmaya calisiyosunuz. Insanlar nerde isterse orda cektirir fotografi. Kiskanmayin a be dostlaaaar :) yuru be Sait Yuksel kim tutar senii...arkandayizz
Avatar
ulkucu 2 - 3 yıl önce
Nerde cokluk orda bereket hesabini yapan sizlersiniz. Ama siz Sait Yuksel i tanimadiginiz icin bu sekilde gevsek gevsek konusunn. Kazandigi vakit gorursunuz oylesine mi kalabalik yoksa gercektenmi destekcisi cok!
Avatar
hacıbektaş - 3 yıl önce
ürgüp görme kaybın geçicicimi kalıçımı